EMSCULPT – sześciopak i brazylijskie pośladki bez skalpela

Rano wyciskasz siódme poty na siłowni, a dzień kończysz ćwiczeniami z Ewą Chodakowską? Odhaczasz kolejne treningi… i nic? Kompletny brak efektów!? Nie widzisz postępów w pracy nad sylwetką, wyrzeźbionego brzucha, ani jędrnych pośladków. Twoja motywacja szybuje w dół. Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – BTL EMSCULPT! To wyjątkowe urządzenie dosłownie RZEŹBI CIAŁO!

Smukła talia, wyrzeźbiony brzuch, jędrne pośladki w dwa tygodnie. Bez wysiłku, bez ćwiczeń, bez skalpela! Dzięki EMSCULPT niemożliwe, staje się możliwe.

EMSCULPT – światowa NOWOŚĆ już w Say WOW!

Dostępne dotychczas na rynku zabiegi modelujące sylwetkę tj. liposukcja, lipoliza, czy kriolipoliza skupiały się jedynie na redukcji tkanki tłuszczowej i ujędrnianiu skóry. EMSCULPT to coś więcej! To prawdziwa innowacja i pierwsze takie urządzenie na świecie, które jednocześnie spala tłuszcz oraz buduje i rzeźbi mięśnie.

– Obecnie wszyscy szukają metody, która umożliwi im nie tylko usunięcie tłuszczu, ale także zbudowanie napięcia mięśni, szczególnie brzucha i pośladków. To, co wydaje się nieprawdopodobne teraz jest możliwe dzięki EMSCULPT. Badania rentgenowskie i rezonansem magnetycznym pokazały, że EMSCULPT nie tylko usuwa tkankę tłuszczową, ale również nadbudowuje mięśnie. Efekty, które wielu z dużym wysiłkiem osiąga na siłowni, my w Say WOW! oferujemy bez wysiłku i bez bólu – mówi dr Grzegorz Turowski, chirurg plastyk w Say WOW!

30-minutowy zabieg = 20 000 brzuszków

Nieprawdopodobne? To zasługa zaawansowanej technologii elektromagnetycznej o wysokiej intensywności tzw. HIFEM (ang. High-Intensity Focused Electromagnetic). W trakcie jednego zabiegu EMSCULPT wywołuje ona ponad 20 000 niezwykle intensywnych skurczów mięśni, tzw. skurczów supramaksymalnych. Takiego efektu nie osiągniesz podczas samodzielnych ćwiczeń! Nie tylko ze względu na rekordową liczbę, ale i wielokrotnie dłuższy czas trwania poszczególnych skurczów.

Spalanie tłuszczu i budowa mięśni

Mięśnie potrzebują ekstremalnej ilości energii, aby wywołać skurcze. To z kolei prowadzi do ponadmaksymalnej lipolizy oraz nagromadzenia wolnych kwasów tłuszczowych (FFA) w komórkach tłuszczowych. Wynikiem nadmiernego przepływu wolnych kwasów tłuszczowych jest apoptoza, czyli zaprogramowana śmieć komórek tłuszczowych. Co dzieje się z martwymi komórkami tłuszczowymi? Zostają one w naturalny sposób wydalone przez organizm. Opisany mechanizm spalania tkanki tłuszczowej ma miejsce podczas zabiegu EMSCULPT.

To jednak nie wszystko, co potrafi EMSCULPT! Tkanka mięśniowa pod wpływem ponadmaksymalnych skurczów, do których dochodzi podczas zabiegu, przebudowuje swoją strukturę. Wytwarza nowe włókna mięśniowe oraz zwiększa ich gęstość i objętość. Efekt? Mięśnie stają się większe, lepiej napięte i bardziej widoczne.

Dla kogo EMSCULPT?

EMSCULPT to zabieg dedykowany zarówno kobietom, jak i mężczyznom z miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej, ale nie tylko. To idealne rozwiązanie dla osób aktywnych fizycznie, które mimo regularnych treningów, nie mogą zbudować i wyrzeźbić mięśni.
Chcesz pozbyć się kilku centymetrów w talii? Do tego wzmocnić mięśnie brzucha i pośladków? Twoją pamiątką po ciąży jest rozstęp mięśni prostych brzucha? A może zwyczajnie marzy Ci się „kaloryfer” na brzuchu, albo brazylijskie pośladki? EMSCULPT jest dla Ciebie!

Efekty EMSCULPT

Mniej tkanki tłuszczowej, smukła talia, lifting pośladków, redukcja rozstępu mięśni prostych brzucha, efektywniejsze samodzielne treningi mięśni.

Efekty EMSCULPT potwierdzone zostały w 7 niezależnych badaniach klinicznych przeprowadzanych w USA. Oto fakty:

  • 92% wzrost średniego poziomu apoptazy w komórkach tłuszczowych już 8h po zabiegu
  • 19% redukcja tkanki tłuszczowej w 30 minut
  • 80% pacjentów z widocznym efektem liftingu pośladków
  • 4 cm mniej w talii
  • 16% wzrost masy mięśniowej brzucha
  • 11% redukcja rozstępu mięśni prostych brzucha po porodzie
  • 96% zadowolenia pacjentów

Idealny protokół zabiegowy przewiduje 4 sesje EMSCULPT (2 na tydzień). To oznacza jedno – już po 2 tygodniach osiągniesz efekty o jakich marzyłaś/marzyłeś od dawna!

Jedyny na Śląsku nieinwazyjny system do rzeźbienia i budowy mięśni, redukcji tkanki tłuszczowej oraz liftingu pośladków – EMSCULPT tylko w Say WOW!

Skorzystaj z konsultacji ze specjalistą Say WOW! Medycyna Estetyczna.

Zadzwoń: 32 506 53 00
Napisz: info@saywowclinic.pl

UDOSTĘPNIJ

KATEGORIE

OSTATNIE POSTY

ARCHIWUM

TAGI

Umów się na wizytę
Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?