Endermologia – królowa zabiegów wyszczuplających?

Czy pamiętasz wszystkie „cudowne” metody, które miały Ci pomóc pozbyć się cellulitu? Nasze pacjentki wymieniają ich setki! Wielokrotne podchody do pozbycia się „pomarańczowej skórki” mało, że nie przynosiły spodziewanych rezultatów, to skutecznie uszczuplały portfel. Kiedy inne metody zawodzą i nadziei brak, pojawiła się ona – królowa endermologia.

endermologia cena katowice

Tytuł nie został jej nadany przypadkowo! Albowiem, odkąd kobiety przekonały się o jej błyskawicznym działaniu i długotrwałych rezultatach, inne popularne zabiegi poszły w odstawkę. Ponadto, o czym przeczytacie poniżej, spectrum odziaływania i zastosowanie endermologii jest znacznie szersze, niż przypuszczacie!

Endermologia – dla kogo przeznaczony jest ten zabieg?

Endermologia jest ulubionym zabiegiem osób, które chcą pozbyć się cellulitu oraz wymodelować sylwetkę, ale nie tylko! Nazywana również lipomasażem doskonale stymuluje również skórę twarzy, stając się jednocześnie formą odnowy biologicznej. Właśnie dlatego zalecana jest każdemu, kto chciałby poprawić elastyczność skóry i zachować wyraźne kontury twarzy.

Kolejnym atutem endermologii, o którym rzadko się wspomina, jest poprawa metabolizmu oraz oczyszczenie organizmu z toksyn. Tyle dobrego za jednym razem! Poza kosmetycznymi i estetycznymi właściwościami warto też wspomnieć o medycznych wskazaniach tego zabiegu.

Dokucza Ci ból kręgosłupa lub bóle mięśniowe? Świetnie trafiłaś! Lipomasaż ma również właściwości terapeutyczne. Łagodzi dolegliwości związane z bólami mięśniowymi, bólami kręgosłupa oraz dolegliwościami reumatycznymi. Dodajmy, że endermologia jest polecana także w celu zregenerowania ciała po liposukcji.

Więcej na temat liposukcji przeczytasz tutaj: http://lipoline.pl/liposukcja-liposukcji-nierowna/

Dzięki endermologii:

  • pozbędziesz się cellulitu
  • wyszczuplisz i wymodelujesz sylwetkę
  • wygładzisz drobne zmarszczki
  • poprawisz kontury twarzy, oczu i ust
  • oczyścisz organizm z toksyn
  • złagodzisz bóle mięśniowe i kręgosłupa
  • zlikwidujesz obrzęki
  • usuniesz nadmiar wody z organizmu

Endermologia – jak przebiega zabieg?

To sama przyjemność! Zabieg to ok. 50 minut prawdziwego relaksu i miłej świadomości, że Twoje ciało przechodzi właśnie metamorfozę. W pierwszej kolejności specjalista wykonujący zabieg zapozna Cię szczegółowo z procedurą i ewentualnymi przeciwwskazaniami. Powinien również udzielić odpowiedzi na nurtujące Cię pytania i wątpliwości. Jedne, co powinnaś zrobić to założyć specjalny, przylegający do ciała kombinezon i wygodnie się położyć. Brzmi kusząco? Kostium przeznaczony do endermologii jest ważny i konieczny. Zabezpiecza skórę przed bezpośrednim kontaktem z maszyną.

W Say WOW! zabieg jest wykonywany przy użyciu głowicy LIPOMASSAGE, składającej się z dwóch ruchomych rolek oraz komory ssącej. Głowica ta sterowana jest komputerowo. W zależności od Twoich potrzeb i upodobań może w każdym momencie zmienić (zwiększyć lub zmniejszyć) siłę, z jaką wykonywany jest masaż. Jeżeli słyszałaś, że zabieg jest bolesny, najpewniej ktoś źle dopasował intensywność masażu w konkretnym przypadku, stąd taki wniosek.

Co się dzieje z Twoją skórą podczas endermologii? Pod wpływem ciśnienia między rolki głowicy zostaje delikatnie wciągnięty fałd skórny. Ten jest rolowany od wewnątrz do zewnątrz. Skórna i podskórna tkanka łączna właściwa dostają w tym momencie „prawdziwego kopa” do produkcji kolagenu i elastyny. Dotyczy to przede wszystkim fibroblastów, białek, które odpowiadają za napiętą i sprężystą skórę.

Jakie są efekty endermologii?

Spektakularne! Zwłaszcza u osób, które chcąc zredukować cellulit i pozbyć się nadmiaru wody w organizmie. Popularna modelka „plus size” Paula Perez opublikowała na swoim Instagramie efekt „przed i po”, dodając informację o 7 cm ubytku z obwodu ciała. Brzmi niewiarygodnie? Pacjentki Say WOW! przekonały się o rezultatach endermologii na „własnej skórze”, dosłownie!

Wartością dodaną po zabiegu jest pobudzenie metabolizmu i przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej. Intensywny masaż poprawia również krążenie krwi i limfy, co sprzyja usunięciu toksyn z organizmu. Aby uzyskać kompleksowy i zadowalający efekt ważna jest systematyczność i cykliczność. Pełna seria to 10-15 zabiegów w zależności od tego, jaki cel chcemy osiągnąć. Szczegóły dotyczące całościowej terapii uzgodnisz przed rozpoczęciem cyklu. Zaleca się natomiast, aby tygodniowo wykonywać 2-3 zabiegi. Łatwo zatem wyliczyć, że swoje wymarzone ciało możesz zobaczyć już po jednym miesiącu!

 

Zainteresował Cię zabieg?

Skorzystaj z konsultacji ze specjalistą Say WOW! Medycyna Estetyczna.

Zadzwoń: 32 506 53 00
Napisz: info@saywowclinic.pl

UDOSTĘPNIJ

KATEGORIE

OSTATNIE POSTY

ARCHIWUM

TAGI

Umów się na wizytę
Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?