Centrum medycyny estetycznej w Warszawie

najlepszej jakości zabiegi medycyny estetycznej

W naszym centrum medycyny estetycznej w Warszawie świadczymy najwyższej jakości usługi z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii oraz modelowania ciała. Decydując się na zabieg w klinice estetycznej Say WOW! masz pewność, że jesteś w profesjonalnych rękach specjalistów i lekarzy medycyny estetycznej z Warszawy, którzy zadbają o Twój wygląd zewnętrzny i dobre samopoczucie. Łączymy wiedzę amerykańskich specjalistów New Horizons Center for Cosmetic Surgery oraz polskich lekarzy, którzy zajmą się Tobą od początku do końca, osiągając olśniewający efekt estetyczny i poprawiając komfort Twojego życia. Oferujemy szeroką gamę zabiegów estetycznych na twarz i ciało, dzięki którym będziesz hipnotyzować.

Nasza klinka medycyny estetycznej w Warszawie mieści się przy ul. Przemysłowej 30. Ta niezwykle dogodna lokalizacja w centrum stolicy spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Nasza siedziba dostosowana jest do najbardziej skomplikowanych zabiegów. U nas wykonasz Dermapen 4.0, CoolSculpting, EMSCULPT oraz Peelingi medyczne.

Dermapen 4.0

Najbardziej zaawansowane urządzenie do frakcyjnego mikronakłuwania skóry. Ponad milion precyzyjnych mikronakłuć w 10 minut! Dermapen 4.0 zapewnia niespotykaną dotąd precyzję i bezpieczeństwo oraz zdecydowanie lepsze efekty, niż inne metody mezoterapii.

Dermapen 4.0 dzięki najnowszej technologii pulsujących igieł zwiększa przenikanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej. Już po pierwszym zabiegu skóra jest bardziej elastyczna, jędrna i napięta.

Czytaj więcej >>

CoolSculpting

Trwała redukcja tkanki tłuszczowej w godzinę!

Kriolipoliza CoolSculpting polega na kontrolowanej ekspozycji tkanki tłuszczowej na zimno. Podczas zabiegu komórki tłuszczowe są zamrażane, a następnie obumierają. W miarę upływu czasu uszkodzone komórki zostają wydalone przez organizm. CoolSculpting pozwala na precyzyjne aplikowanie niskiej temperatury w konkretne obszary, co umożliwia wykonanie zabiegu z dużą dokładnością, bez naruszenia okolicznych tkanek.

Say WOW! Medycyna Estetyczna jest pierwszą i jedyną kliniką w Polsce, która posiada pełne portfolio głowic CoolAdvantageTM. Nowe głowice to czas zabiegu krótszy o połowę, większy obszar zabiegowy, mniejszy dyskomfort po zabiegu, większa efektywność zabiegu

Czytaj więcej >>

EMSCULPT

BTL EMSCULPT to innowacyjne urządzenie do modelowania sylwetki. EMSCULPT jednocześnie rozbudowuje mięśnie i błyskawicznie spala tłuszcz. W nieinwazyjny i bezbolesny sposób wyszczupla talię, rzeźbi brzuch i liftinguje pośladki, zwiększając ich jędrność i muskulaturę.

30-minutowa sesja EMSCULPT daje efekt porównywalny do 20 000 brzuszków lub przysiadów.

Czytaj więcej >>

Peelingi medyczne

Regularne złuszczanie naskórka to klucz do pięknej, młodo wyglądającej i przede wszystkim zdrowej cery.

Peeling medyczny to zabieg polegający na kontrolowanym złuszczeniu martwego naskórka i głębszych warstw skóry za pomocą substancji chemicznych (kwasów). Substancje te przenikając w głąb skóry, mobilizuje ją do odnowy i regeneracji.

Peeling medyczny doskonale radzi sobie z wszelkiego rodzaju niedoskonałościami skóry, stanowi także element profilaktyki przeciwstarzeniowej.

Czytaj więcej >>

Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?