Mężczyźni w Say WOW!, czyli zabiegi nie tylko dla pań

Tak, tak… dobrze przeczytaliście. Mężczyźni odwiedzają Say WOW!, a co więcej korzystają z naszych zabiegów! Czasy, kiedy prawdziwemu facetowi nie przystało korzystać z oferty medycyny estetycznej, a poprawianie urody uważano za niemęskie, na szczęście odeszły już w niepamięć.

Zadbany i atrakcyjny – takie jest wyobrażenie o współczesnym mężczyźnie. Drzwi gabinetów medycyny estetycznej stoją przed nimi otworem, a oferta zachęca zabiegami skrojonymi na miarę męskich potrzeb. Zastanawiasz się, co możemy dla Ciebie zrobić?

Dziś przedstawiamy TOP 5 zabiegów estetycznych, z których najczęściej korzystają Panowie.

Liposukcja laserowa

Liposukcja laserowa jest jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej wśród mężczyzn. Charakterystyczny, szczególnie dla panów po 40., tzw. piwny brzuch jest problemem, z którym mężczyźni najczęściej zgłaszają się do Say WOW!. Panowie chcą pozbyć się niechcianego tłuszczu nie tylko z brzucha, odsysają go również z boczków i pleców. Pozbywają się też podwójnego podbródka i ginekomastii.

Liposukcja laserowa polega na rozpuszczeniu i usunięciu tkanki tłuszczowej z miejsca, gdzie nagromadziło się jej zbyt wiele. Kluczowe znaczenie ma zastosowanie lasera zamiast skalpela. Liposukcja laserowa to jednak coś więcej niż tradycyjne odessanie tłuszczu. Wyobraź sobie, że pozbywasz się niechcianego tłuszczu, a jednocześnie Twoja skóra pozostaje wzmocniona i napięta. To efekt termoliftingu, który powoduje obkurczenie skóry poprzez odbudowę włókien kolagenowych i wzmocnienie tkanek. Dzięki temu nie musisz obawiać się efektu „obwisłej skóry”, charakterystycznego dla tradycyjnej metody liposukcji.

Zabieg liposukcji laserowej, co do zasady, wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Na życzenie pacjenta może być zastosowane znieczulenie dożylne krótkotrwałe. Bezpośrednio po zabiegu, przy braku przeciwwskazań, pacjent może wrócić do domu. Po dwóch dniach może wrócić do swoich codziennych czynności. Pierwsze efekty są widoczne zaraz po zabiegu. Na końcowy rezultat trzeba poczekać ok. 3-4 tygodni.

Anty-aging dla panów

Zmarszczki to nie tylko problem kobiet. Mimo, że skóra mężczyzn starzeje się wolniej, to nie pozostaje obojętna na wpływ czynników zewnętrznych i upływający czas. Pojawiające się zmarszczki i bruzdy są nawet głębsze i mocniej zarysowane niż u kobiet. Także walka z nimi jest trudniejsza. Na szczęście medycyna estetyczna dysponuje całą gamą zabiegów i preparatów przeciwstarzeniowych. Do najczęściej wybieranych przez mężczyzn należą botoks, kwas hialuronowy, lipotransfer.

Botoks

Botox stosuje się przede wszystkim w celu wygładzenia głębokich zmarszczek mimicznych – kurzych łapek, zmarszczek poprzecznych czoła, bruzd na czole oraz tzw. lwiej zmarszczki między brwiami. Zabieg polega na wstrzyknięciu preparatu z toksyną botulinową w wybrane mięśnie twarzy. Jego działanie polega na blokowaniu połączeń nerwowych w tkankach mięśniowych. Dzięki temu mięśnie mimiczne twarzy się rozluźniają, a zmarszczki wygładzają. Botoks zapobiega również powstawaniu nowych. Zabieg trwa kilka minut i jest bezbolesny. Pełny efekt estetyczny jest widoczny po kilku dniach i utrzymuje się przez około 6 miesięcy.

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy to propozycja dla panów, którzy chcą nawilżyć skórę, wygładzić zmarszczki, a także nadać właściwy kształt rożnym częściom twarzy. Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w skórze i tkankach podskórnych. Jego najważniejszą funkcją jest wiązanie cząsteczek wody, dzięki czemu skóra zachowuje jędrność i elastyczność. Zabieg polega na wstrzyknięciu w wybraną partię twarzy preparatu na bazie kwasu hialuronowego. Trwa kilkanaście minut i wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Efekt zabiegu utrzymuje się około 6-12 miesięcy.

Lipotransfer

Lipotransfer, czyli przeszczep własnego tłuszczu. To najbardziej naturalna i bezpieczna metoda pozwalająca na modelowanie sylwetki, wypełnienie ubytków, zmarszczek i bruzd oraz wolumetrię twarzy. Zabieg przebiega w kilku etapach. Najpierw pobierana jest tkanka tłuszczowa z miejsca dawczego (brzuch, boczki, uda). Następnie materiał zostaje poddany zaawansowanej technologicznie obróbce metodą Adivive. Efektem jest pozyskanie zdrowych i pełnowartościowych komórek tłuszczowych oraz cennych komórek macierzystych. Tak przygotowany koncentrat komórkowy, zostaje wstrzyknięty bezpośrednio w miejsce docelowe.

Cała procedura zabiegowa odbywa się w ciągu jednego dnia. Efektem lipotransferu jest trwałe wypełnienie ubytków oraz zmarszczek i bruzd. Skóra staje się bardziej elastyczna i wygładzona. Ostateczny efekt odmłodzenia pojawi stopniowo w ciągu trzech miesięcy.

Epilacja laserowa

Gładkie ciało jest męskie – tak uważa coraz więcej mężczyzn i większość kobiet. Minęły już czasy, kiedy owłosiony tors był symbolem męskości. Dziś panowie traktują depilację, jak standardowy zabieg pielęgnacyjny. Depilują klatkę piersiową, plecy, pachy, a także nogi i miejsca intymne. Epilacja laserowa Alma Harmony Pro-SHR to zabieg, który pozwala pożegnać na zawsze niechciane owłosienie.

Działanie lasera Alma Harmony Pro-SHR opiera się na technologii In Motion, która polega na stopniowym podgrzewaniu mieszków włosowych do temperatury, w której dochodzi do ich trwałego uszkodzenia. Ponadto laser wyposażony jest w funkcję jednoczesnego chłodzenia kontaktowego, która sprawi, że pacjent nie odczuwa bólu i czuje się komfortowo. Dla uzyskania efektu idealnie gładkiej skóry, konieczne jest wykonanie 4-6 zabiegów.

Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym

Mężczyźni, bardziej niż panie, narażeni są na nadmierne wypadanie włosów. Pielęgnacja kosmetykami nie zawsze jest skuteczna. Doskonałym rozwiązaniem dla panów narażonych na wypadanie włosów, borykających się z różnymi typami łysienia, a także tych, którzy zwyczajnie chcą wzmocnić i odżywić włosy jest mezoterapia osoczem bogatopłytkowym.

Osocze bogatopłytkowe to koncentrat płytek krwi oraz czynników wzrostu, które odpowiadają za procesy naprawcze w poszczególnych warstwach skóry. Pobudzają również inne komórki do podziału. Źródłem osocza bogatopłytkowego jest krew pacjenta, z której pozyskiwane są dobroczynne składniki.

Zabieg mezoterapii polega na iniekcji pozyskanego koncentratu bogatopłytkowego bezpośrednio w głębokie warstwy skóry. W ten sposób pominięta zostaje bariera naskórkowa, która utrudnia przenikanie większości kosmetyków. Osocze bogatopłytkowe pobudza natomiast cebulki do wytworzenia nowych włosów, stymuluje regenerację tkanek i poprawia mikrokrążenie skóry głowy. W efekcie włosy przestają wypadać, a po około 3 miesiącach można zauważyć wzrost nowych.

miraDry – leczenie nadpotliwości

Pocenie się jest naturalnym mechanizmem organizmu, umożliwiającym utrzymanie prawidłowej temperatury ciała. Problemem wielu panów jest jednak nadmierna potliwość, która wynika z nadaktywności gruczołów potowych. Mokre plamy pod pachami to uciążliwy problem wielu mężczyzn. Nadpotliwość obniża komfort życia, jest przyczyną dyskomfortu, utrudnia kontakty towarzyskie i zawodowe.

Miradray to małoinwazyjna, niechirurgiczna metoda trwałego usuwania problemu nadpotliwości pach. System miraDry wykorzystuje precyzyjne, ukierunkowane i wnikające płytko w tkankę miękką dołu pachowego dawki energii mikrofalowej. Mikrofale penetrują skórę na głębokości, na której znajdują się gruczoły potowe. Pod wpływem temperatury dochodzi do trwałego uszkodzenia gruczołów potowych, co skutkuje trwałym zahamowaniem wydzielania się potu w tej okolicy. Zabieg trwa około godziny i wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Dla uzyskania optymalnego efektu zaleca się wykonanie 1-2 zabiegów.

 

Zainteresował Cię któryś z zabiegów? Chciałabyś wybrać najlepszy dla siebie?

Skorzystaj z konsultacji ze specjalistą Say WOW! Medycyna Estetyczna.

Zadzwoń: 32 506 53 00
Napisz: info@saywowclinic.pl

UDOSTĘPNIJ

KATEGORIE

OSTATNIE POSTY

ARCHIWUM

TAGI

Umów się na wizytę
Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?