LEK. MED.

MONIKA
MAZUR

Lekarz medycyny estetycznej

Z medycyną estetyczną związana od pond 10 lat. Ukończyła studia lekarskie na Śląskiej Akademii Medycznej w 1996 r. oraz studia podyplomowe z dziedziny kosmetologii lekarskiej. Dzięki pracy w Klinice Neurologii poczuła silną potrzebę do poszukiwania możliwości oraz metod powstrzymywania procesu starzenia.

W swojej pracy niezwykle dużą uwagę przykłada do ciągłej edukacji i doskonaleniu swoich umiejętności. Uczestnictwo w licznych szkoleniach, kursach i kongresach na czele z praktycznymi zajęciami stało się ogromną częścią jej codziennej pracy. Wszystko po to, aby jak najlepiej oraz jak najdokładniej przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa pomagać Państwu cieszyć się pięknym wyglądem.

W swojej pracy kieruje się zasadą słuszności terapii łączonej. Zabiegi w zakresie medycyny estetycznej przynoszą doskonałe efekty, jednak dzięki połączeniu kilku obszarów: medycyny estetycznej, dermatologii, kosmetologii, kosmetyki, chirurgii plastycznej czy naczyniowej pozwalają uzyskać jeszcze bardziej spektakularne efekty.
Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?