PANOWIE I DEPILACJA? SAY YES!

Męska depilacja przestaje być tematem tabu. Panowie coraz częściej dbają o siebie, a depilacja to nie tylko kwestia estetyczna, ale także higieniczna. Jakie opcje wybrać, by na długo zachować gładką skórę – laser, wosk, czy może tradycyjną maszynkę? Mamy kilka porad.

meska depilacja

Aktywny styl życia, względy estetyczne i higieniczne – coraz więcej mężczyzn decyduje się na depilację ciała. Gładka skóra mniej się poci i pozwala łatwiej utrzymać czystość. Natomiast bujne włosy na klatce piersiowej czy plecach mogą powodować dyskomfort, nie tylko w gorące dni. Dlatego też Panowie coraz częściej decydują się na usuwanie nadmiernego owłosienia na ciele.

Pierwszym wyborem zazwyczaj jest maszynka jednorazowa. To tani i szybki sposób na depilację, jednak włosy po goleniu szybko odrastają, a z czasem stają się grubsze i gęste. Dodatkowo istnieje ryzyko podrażnień i zacięcia się. Dla gładkiej skóry na dłużej polecamy zastosowanie depilacji laserowej lub z użyciem wosku.

Laser Splendor X

W SayWOW! stosujemy laser Splendor X, wykorzystujący technologię Blend X™, czyli innowacyjny system o niespotykanej wcześniej mocy, szybkości i unikalnym zasięgu. Blend X™ posługuje się podwójną wiązką lasera, która wnika głębiej w mieszki włosowe, trwale je usuwając. Splendor X wykorzystywany może być w epilacji niezależnie od karnacji i rodzaju włosa.

Dzięki kwadratowej końcówce, Splendor X działa na większą powierzchnię skóry, co wyklucza kierowanie wiązki lasera ponownie w to samo miejsce oraz skraca czas wizyty do minimum. Podwójny system chłodzenia aktywnie usuwa ciepło, dzięki czemu skóra nie przegrzewa się. Dodatkową ochronę zapewniają wbudowany odsysacz dymu oraz filtr HEPA.

Zabieg z wykorzystaniem lasera Splendor X jest w pełni bezpieczny. Na początku wizyty specjalista ustala indywidualne parametry mocy oraz długość fali lasera, zależne od grubości i gęstości włosów, fototypu skóry oraz zawartości melaniny w skórze i włosach. Wykonywana jest również próba laserowa. Zazwyczaj już 4 zabiegi wystarczą, aby móc cieszyć się gładką skórą na lata.

Depilacja woskiem

Równie skuteczną i szybką techniką usuwania zbędnego owłosienia jest depilacja woskiem. Zabieg ten pozostawia idealnie gładką skórę nawet przez 5 tygodni.

Wosk usuwa włosy wraz z cebulką, zapewniając długotrwały efekt. Regularna zabiegi osłabiają włoski, które odrastają dużo wolniej i stają się delikatniejsze. W zależności od indywidualnych predyspozycji, efekt gładkiej skóry utrzymuje się przez 3 do nawet 5 tygodni. Wosk nadaje się do depilacji każdej części ciała: nóg, rąk, brwi, brody, baków, pleców czy okolic intymnych. Nowoczesne preparaty pozostawiają skórę dodatkowo nawilżoną, a sprawne wykonanie gwarantuje mniejszą bolesność .

 

Panowie – nie wahajcie się zadbać o dobry wygląd.
Zapraszamy do SayWOW! na konsultacje z naszymi specjalistami.

Zadzwoń: 32 506 53 00
Napisz: info@saywowclinic.pl

 

 

 

UDOSTĘPNIJ

KATEGORIE

OSTATNIE POSTY

ARCHIWUM

TAGI

Umów się na wizytę
Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?