Projekt dofinansowania UE

Podniesienie konkurencyjności firmy na rynku usług medycyny estetycznej poprzez wdrożenie innowacji technologicznej, usługowej, marketingowej i organizacyjnej”

Tytuł projektu: Podniesienie konkurencyjności firmy na rynku usług medycyny estetycznej poprzez wdrożenie innowacji technologicznej, usługowej, marketingowej i organizacyjnej”

Celem projektu jest: podniesienie konkurencyjności, wdrożenie  innowacyjności w skali świata, rozwój technologiczny, skrócenie czasu terapii, rozwój oferty w obszarze medycyny estetycznej w oparciu o nowoczesny i innowacyjny sprzęt.

Zakres projektu obejmuje zakup środka trwałego – urządzenia medycznego (1szt.), co pozwoli na: wdrożenie innowacji technologicznej w skali świata, wdrożenie 4 innowacyjnych usług i 2 usług ulepszonych oraz podniesienie konkurencyjności firmy.

Efektem projektu będzie: Firma dostosuje się do sytuacji na rynku poprzez: podniesienie konkurencyjności, wdrożenie  innowacyjności w skali świata, rozwój technologiczny, skrócenie czasu terapii, rozwój oferty w obszarze medycyny estetycznej w oparciu o nowoczesny i innowacyjny sprzęt- 4 innowacyjne usługi i 2 usługi ulepszone. Ponadto nastąpi dostosowanie firmy do obecnej sytuacji na rynku wynikającej z zagrożenia COVID-19. Nastąpi to poprzez zmniejszenie konieczności bezpośrednich wizyt w gabinecie poprzez wdrożenie konsultacji on-line, systemu pracy zdalnej co pozwoli na wzrost bezpieczeństwa personelu i pacjentów.

Wartość projektu: 378 840,00 PLN
Wartość dofinansowania: 308 000,00 PLN
Okres realizacji projektu: 2020-07-01 – 2021-09-30

Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?