RENUVION – GŁADKA I JĘDRNA SKÓRA DZIĘKI PLAZMIE

Po wielu miesiącach diety i ćwiczeń wreszcie się udało. Zgubiłaś kilkadziesiąt kilogramów i możesz cieszyć się wymarzoną sylwetką! Choć nie do końca… Pozostał bowiem jeden problem. Jest nim obwisła skóra na brzuchu. Ale spokojnie! Nadmiar skóry po odchudzaniu usuwa się już dziś nie tylko operacyjnie. W ofercie Say WOW! Clinic właśnie pojawił się innowacyjny zabieg. Renuvion, bo o nim mówimy, sprawi, że Twoja skóra znów stanie się jędrna i sprężysta.

Liposukcja, renuvion

Skąd bierze się obwisła skóra po odchudzaniu?

Obecność obwisłej skóry po odchudzaniu to zjawisko zupełnie naturalne, zwłaszcza jeśli utrata wagi była gwałtowna. U osób z nadwagą lub otyłością skóra zmuszona jest nadmiernie się rozciągać, by zrobić miejsce gromadzącym się pod nią komórkom tłuszczowym. Jest to więc niejako proces adaptacyjny organizmu. Gdy w wyniku odchudzania, tkanki tłuszczowej ubywa, pozostaje wolna przestrzeń w postaci obwisłej skóry, która zwyczajnie nie zdążyła obkurczyć się do właściwych rozmiarów. Możemy ją zaobserwować nie tylko na brzuchu, ale też ramionach czy udach. Taki widok potrafi zdołować, odbierając całą radość z osiągnięcia celu, do którego dążyliśmy przecież przez wiele miesięcy ciężkiej pracy. Z pomocą przychodzi nam wówczas chirurgia plastyczna albo nieinwazyjne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Tak! Obwisłej skóry nie trzeba już dziś usuwać operacyjnie. Nie wierzysz? Czytaj dalej!

Renuvion – sposób na jędrną i elastyczną skórę po odchudzaniu

Można śmiało powiedzieć, że Renuvion to zabieg, jakiego w medycynie estetycznej jeszcze nie było. Ta innowacyjna technologia łączy w sobie działanie plazmy helowej z falami radiowymi. W medycynie oba rodzaje energii są już wykorzystywane od dawna, ale nigdy nie stosowano ich razem w jednym zabiegu. Fale radiowe podnoszą temperaturę helu, który przekształca się w plazmę. Generowany w ten sposób bodziec termiczny prowadzi do mikrouszkodzeń skóry. To z kolei stymuluje jej regenerację, ujędrnia i zwiększa napięcie. Plazma helowa obkurcza włókna kolagenowe i mobilizuje skórę do produkcji nowych. W efekcie skóra staje się gładsza, jędrniejsza i bardziej napięta – i to już po jednym zabiegu z użyciem technologii Renuvion! Zabieg jest świetną alternatywa dla inwazyjnych metod liftingujących – zapewnia satysfakcjonujące rezultaty, bez ryzyka ewentualnych powikłań. Może stanowić także uzupełnienie liposukcji.

Renuvion – bezpieczny, niewymagający rekonwalescencji

Ogromną zaletą Renuvion jest to, że praktycznie nie wymaga rekonwalescencji. Po zabiegu zaleca się jedynie noszenie bielizny uciskowej przez okres co najmniej 4 tygodni, w celu zwiększenia efektu. Przez kilka dni po zabiegu pacjentka powinna też unikać wzmożonej aktywności fizycznej.

Renuvion krok po kroku

Zabieg rozpoczyna się od podania miejscowego znieczulenia. Następnie lekarz wykonuje maleńkie, ok. 3-milimetrowe nacięcia, przez którą wprowadza emitującą energię specjalną kaniulę. Co ważne, działa ona wyłącznie na włókna kolagenowe, nienaruszając tkanek znajdujących się w sąsiedztwie. Cały zabieg trwa od 30. do 60. minut, w zależności od wielkości obszaru poddawanego obkurczaniu. Poprawa wyglądu skóry widoczna jest bezpośrednio po zabiegu, jednak na pełny efekt trzeba poczekać kilka miesięcy – tyle, ile regeneruje się skóra. To jednak nie wszystko! Poza tym, że Renuvion obkurcza zwiotczała skórę, działa na nią również złuszczająco. W ten sposób odbudowana zostaje struktura skóry, znikają blizny, przebarwienia, a zmarszczki ulegają spłyceniu.

Kto nie może poddać się zabiegowi Renuvion?

Choć Renuvion jest zabiegiem małoinwazyjnym i w pełni bezpiecznym, nie każdy może z niego skorzystać. Przeciwwskazaniem do zabiegu będą:

  • Ciąża i karmienie piersią
  • Niewydolność nerek
  • Choroby serca i nadciśnienie
  • Choroby wątroby
  • Choroby autoimmunologiczne
  • Problemy z krzepliwością krwi
  • Cukrzyca
  • Stany zapalne w okolicy poddawanej zabiegowi
  • Ostre infekcje
  • Choroba nowotworowa

Podsumowując, Renuvion to rewolucyjny zabieg, który potrafi skutecznie ujędrnić zwiotczałą skórę oraz zwiększyć jej napięcie, zlikwidować przebarwienia, blizny oraz spłycić zmarszczki. Wszystko za sprawą połączenia dwóch rodzajów energii – plazmy helowej i fal radiowych, które poprzez kontrolowane uszkodzenie skóry, zmuszają ją do intensywnej regeneracji. Zabieg Renuvion wystarczy wykonać tylko raz, jest w pełni bezpieczny i nieinwazyjny, a finalny efekt widoczny jest już po kilku miesiącach. Renuvion z powodzeniem może zastąpić bardziej inwazyjne metody liftingujące oraz stanowić doskonałe uzupełnienie liposukcji.

Chcesz pozbyć się wiotkiej i pomarszczonej skóry na brzuchu, udach czy ramionach?

Skorzystaj z konsultacji ze specjalistą Say WOW! Medycyna Estetyczna.

Zadzwoń: 32 506 53 00
Napisz: info@saywowclinic.pl

UDOSTĘPNIJ

KATEGORIE

OSTATNIE POSTY

ARCHIWUM

TAGI

Umów się na wizytę
Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?