Masz pytanie? Zadzwoń!     32 506 53 00 Facebook Say WOW! Instagram Say WOW!
blank

LEK. MED.

TOMASZ
WACŁAWCZYK

blank
Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej z wieloletnim doświadczeniem. Kardiochirurg.

W 1999 r. ukończył studia medyczne uzyskując tytuł lekarza medycyny. Od 2000 r. związany zawodowo z Oddziałem Kardiochirurgii Górnośląskiego Centrum Medycznego w Katowicach-Ochojcu. W 2009 r. ukończył Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Jest członkiem Towarzystwa Medycyny Estetycznej oraz Polskiego Towarzystwa Mezoterapii.

Od 10 lat swoje umiejętności rozwija na gruncie szeroko pojętej medycyny estetycznej i anti-aging. Specjalizuje się w zaawansowanych metodach korekcji i modelowania twarzy i ciała, często wykorzystując autorskie techniki. Stawia na wysokie standardy, naturalność i poprawę samopoczucia pacjentów. Umiejętności zabiegowe doskonalił pod okiem najlepszych chirurgów plastycznych na świecie m.in. w Niemczech, Brazylii i Szwecji. Obecnie sam szkoli lekarzy w zakresie zabiegów medycyny estetycznej.

WYBIERZ ZABIEG
I ZAREZERWUJ TERMIN WIZYTY

/ 32 506 53 00 / / UMÓW SIĘ /

SPECJALISTA
RADZI

blank

Liposukcja to skuteczny sposób na pozbycie się niepożądanych nagromadzeń tkanki tłuszczowej. Usunięte komórki tłuszczowe już nigdy się nie odrodzą, ale te, które pozostały pod skórą mogą się nadmiernie rozwinąć. Jeżeli pacjenci chcą cieszyć się wymodelowaną sylwetką, zalecam zdrowe odżywianie oraz aktywność fizyczną.