Splendor X – najskuteczniejsza epilacja laserowa w Polsce

Lato zbliża się wielkimi krokami. To czas, w którym większość z nas marzy o gładkiej skórze bez konieczności poświęcania czasu na codzienną depilację. Pierwsze jednak, co wówczas przychodzi nam do głowy, to spore koszty takich zabiegów, duża liczba wymaganych wizyt oraz dyskomfort związany z samą epilacją. Od teraz trwałe usunięcie owłosienia wygląda zupełnie inaczej! Skróć czas i liczbę zabiegów oraz pożegnaj się z bólem i to za niewielkie pieniądze. Zobacz, co oferuje Splendor X – laser najnowszej generacji wykorzystujący technologię Blend™.

 

Splendor X

Nadmierne owłosienie to bolączka wielu kobiet. Chcąc trwale się go pozbyć, poszukują one metod, które okażą się w 100% skuteczne, bezpieczne i komfortowe. Dlatego w Say WOW! postawiliśmy na urządzenie, które jako pierwsze i jedyne na świecie wykorzystuje technologię dwóch zsynchronizowanych ze sobą wiązek lasera wnikających jeszcze głębiej w strukturę włosa.

Obojętnie, jaką masz karnację i jaki jest Twój włos

Splendor X poprzez docieranie w głębokie struktury włosa dostosowuje się do każdego jej typu. Nie ma również znaczenia, czy posiadasz jasną, czy nawet bardzo ciemną karnację skóry. Kuracja dopasowywana jest indywidualnie. Wystarczają już 4 zabiegi z użyciem technologii Blend™, abyś mogła cieszyć się gładkością i na zawsze pozbyć się maszynek jednorazowych.

Bezkonkurencyjny laser Splendor X

W jaki sposób można osiągnąć tak szybki i trwały efekt? Splendor X charakteryzuje się specyficznym, kwadratowym, a nie jak u innych laserów, okrągłym zakończeniem. To pozwala na lepsze pokrycie powierzchni skóry, a także wyeliminowanie zbędnych uderzeń lasera w miejscach poddanych już wcześniej zabiegowi. W ten sposób wystrzegamy się poparzeń. Splendor X zapewnia komfort podczas zabiegu również dzięki wykorzystaniu podwójnego systemu chłodzenia tuż ponad wiązką lasera, który aktywnie usuwa ciepło w obszarze tkanki. Ponadto wbudowany odsysacz dymu oraz filtr HEPA skutecznie chroni zarówno Pacjenta, jak i specjalistę wykonującego zabieg. Szybka częstotliwość działania lasera pozwala na skrócenie czasu wizyty do minimum.

Splendor X

Nie tylko epilacja!

Splendor X posiada wszechstronne zastosowanie w leczeniu i rozwiązywaniu problemów skórnych Pacjentów. Dzięki laserowi, jesteśmy w stanie zredukować zmarszczki czy pomóc w pozbyciu się kompleksów związanych ze zmianami naczyniowymi oraz przebarwieniami. Ratunek znajdują również osoby zmagające się z bliznami, np. potrądzikowymi, cierpiące na grzybicę paznokci, a także te chcące ujędrnić swoje ciało oraz odmłodzić skórę. Splendor X to wyjątkowe urządzenie, które w krótkim czasie pozwala czerpać z życia znacznie więcej.

Pozbądź się kompleksów i zyskaj pewność siebie!

Wybierz zabieg dla siebie.

Zadzwoń: 32 506 53 00
Napisz: info@saywowclinic.pl

UDOSTĘPNIJ

KATEGORIE

OSTATNIE POSTY

ARCHIWUM

TAGI

Umów się na wizytę
Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?