Wielkie otwarcie Say WOW!

Otwarcie Centrum Medycznego w katowickim Libero na długo zapisze się w pamięci mieszkańców Śląska i nie tylko! Trzy nowoczesne kliniki: holsäMED, Say WOW! Medycyna Estetyczna, DR TUROWSKI Hair Restoration Clinic przywitały pierwszych gości!

Uroczysty bankiet  poprowadził Tomasz Kammel, który zafascynował gości motywacyjnym wykładem „Co zrobić, żeby chciało się chcieć?”. W poszukiwaniu odpowiedzi na to pytanie pomogli eksperci nowego centrum medycznego. Czas umiliła gościom romantyczna oprawa świetlna i dźwiękowa. Na zakończenie, w niesamowity nastrój i ruch biodrami wprowadził wszystkich Grzegorz Hyży z zespołem.


Amerykańskie technologie w Katowicach

Zdziwieniu gości na temat nowoczesnych praktyk medycyny estetycznej w Polsce nie było końca. Przeświadczenie, że to zabiegi, które można wykonać wyłącznie za oceanem poszły w niepamięć. I to wszystko dzieje się w Katowicach!

„Pierwsze wrażenie jest niesamowite. Bardzo nowoczesny sprzęt, z którego korzystają takie gwiazdy, jak Kim Kardashian czy Jennifer Lopez. W końcu ze Stanów Zjednoczonych przyszedł do nas świetny sprzęt i możemy dbać o nasze sylwetki tak, jak piękne aktorki z czerwonych dywanów” – mówi piosenkarka Gosia Andrzejewicz, gość imprezy powitalnej.

Pierwsi goście mogli zajrzeć za kulisy pracy kliniki medycyny estetycznej. Prezentacja nowych sprzętów, zabiegów jak i samych wnętrz przyciągała uwagę uczestników imprezy.

„Ten sezon zimowy to będzie prawdziwy przełom w medycynie estetycznej, w upiększaniu i modelowaniu sylwetki. W Say WOW! pojawi się pierwszy w Polsce, najnowocześniejszy na świecie sprzęt do kriolipolizy – CoolSculpting, lasery najnowszej generacji  i wiele więcej!” komentuje dr n. med. Martyna Zbiciak Nylec, specjalista medycyny estetycznej w klinice Say WOW!

DR TUROWSKI Hair Restoration Clinic to klinika, która w Polsce ma już swoją renomę. Zmieniła jedynie lokalizację na bardziej komfortową.

Jesteśmy w Polsce  właściwie od dwóch lat. Czekaliśmy na to miejsce! Przenieśliśmy 20-letnie doświadczenie z Chicago do Polski. Przeszczepiliśmy razem ponad milion graftów. Połączone siły sprawiają, że jesteśmy jedną z największych klinik przeszczepów włosów na świecie” – mówi dr Gregory Turowski, chirurg plastyk i właściciel dwóch klinik przeszczepiających włosy w Chicago i Katowicach.


holsäMED dla ZDROWIA!

Oferta zabiegów medycyny estetycznej i przeszczepów włosów to nie wszystko! Nowo powstałe Centrum Medyczne to nowoczesna, wielospecjalistyczna jednostka, której oferta koncentruje się wokół różnych aspektów zdrowia. Na powierzchni 1100 m2 funkcjonować będzie kilkadziesiąt gabinetów specjalistycznych, sale zabiegowe, sala rehabilitacyjna, laboratorium analityczne i więcej!

„Miejsce jest idealne! Łatwa dostępność, dedykowany parking, zaangażowana i profesjonalna kadra” – dzielą się wrażeniami goście.

Lekarze różnych specjalizacji łączą siły, aby zapewnić kompleksową ofertę mieszkańcom Katowic – od podstawowej opieki zdrowotnej, poprzez medycynę pracy, ortopedię i rehabilitację, po profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej. A to wszystko… w centrum handlowym Libero, na poziomie +2.

Centrum Medyczne czynne będzie w dniach i godzinach pracy Libero. Do dyspozycji pacjentów są wydzielone miejsca parkingowe, zlokalizowane na poziomie drugim, tuż przy wejściu do galerii.

 

Wstąp, poczuj atmosferę, porozmawiaj. Spotkajmy się w Say WOW!

Skorzystaj z konsultacji ze specjalistą Say WOW! Medycyna Estetyczna.

Zadzwoń: 32 506 53 00
Napisz: info@saywowclinic.pl

Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?