WYPADANIE WŁOSÓW JESIENIĄ – POZNAJ ZABIEGI WZMACNIAJĄCE

Sezonowe wypadanie włosów to częsty i niestety powracający problem. Zła dieta, warunki atmosferyczne, suche powietrze, zła pielęgnacja… Powodów okresowego przerzedzania się fryzury wymienić można wiele. Na szczęście istnieją również skuteczne zabiegi wzmacniające włosy i zapobiegające ich wypadaniu.

Sezonowe wypadanie włosów zdarza się najczęściej jesienią i wiosną – w tych okresach nasz organizm jest najbardziej narażony na infekcje, a dieta uboga w świeże warzywa i owoce. Do tego dokładają się częste i nagłe zmiany temperatury (wiatr, deszcz czy śnieg i mróz, a następnie ogrzewane pomieszczenia) oraz noszenie czapki. Oprócz zbilansowanej diety i suplementacji, ratunkiem dla wypadających włosów mogą być zabiegi wzmacniające ich strukturę oraz pielęgnujące skórę głowy.

Mezoterapia

Ostrzykiwanie skóry głowy osoczem bogatopłytkowym lub komórkami macierzystymi działa regenerująco i odbudowująco na skórę głowy. Zarówno osocze z płytek krwi, jak i komórki macierzyste, stymulują procesy naprawcze w skórze i powstawanie nowych naczyń krwionośnych. Wpływa to na poprawę krążenia i ukrwienia skóry, co sprzyja lepszemu odżywieniu mieszków włosowych. Tym samym zabieg hamuje wypadanie włosów, przywracając im gęstość i naturalny wygląd.

Substancja do zabiegu pozyskiwana jest z krwi pacjenta za pomocą komputerowego koncentratora komórkowego Angel System HD PRP. Urządzenie pozwala na pozyskanie  wysoko stężonego koncentratu oraz przygotowanie preparatu dopasowanego do indywidualnych wskazań i potrzeb.

Efekty zastosowania mezoterapii Angel System HD PRP widoczne są stopniowo: w ciągu 3-4 tygodni od zabiegu zmniejsza się wypadanie włosów, w kolejnych poprawia się struktura odrastających włosów, które rosną zdrowsze, lepiej odżywione i grubsze.

Dermapen 4.0

Dla jeszcze lepszego efektu mezoterapii, polecamy zabiegi z użyciem Dermapen 4.0, wykonującym ponad milion precyzyjnych mikronakłuć w 10 minut. Najnowsza technologia pulsujących igieł to doskonała precyzja i bezpieczeństwo oraz znacznie łatwiejszy transport substancji czynnych.

Zabieg DERMA+ Hair bazuje na koncentracie zawierającym biotynę, kofeinę, aminokwasy, peptydy, ginko biloba oraz kwas hialuronowy. Substancje te poprawiają jakość włosów, stymulując procesy ich regeneracji oraz odżywiają komórki skóry głowy, pobudzając mikrokrążenie w tym obszarze.

Terapia peptydowa

Połączenie 7 peptydów oraz kwasu hialuronowego w innowacyjnym zabiegu DR.CYJ Hair Filler hamuje wypadanie włosów i przyspiesza ich odrost. Spektakularne efekty kuracji można zauważyć już po 2 miesiącach: włosy przestają wypadać, zagęszczają się i pogrubiają. Składniki aktywne kuracji pobudzają krążenie, poprawiają ukrwienie skóry głowy oraz odżywiają mieszki włosowe. W efekcie mieszki włosowe wzmacniają się, włosy rosną szybciej i są gęstsze.

Skuteczność zabiegu DR.CYJ Hair Filler opiera się nie tylko na innowacyjnym składzie, ale również na rewolucyjnej technologii przedłużonego uwalniania Sustained Release Technology. Dlatego też skoncentrowany preparat uwalnia substancje aktywne jeszcze przez ponad 2 tygodnie po zabiegu. Dla osiągnięcia pełnego efektu, terapia peptydowa DR.CYJ Hair Filler wymaga 4 zabiegów, w odstępach co 2 tygodnie.

Zabieg tlenowy

Aby powstrzymać proces wypadania włosów i pobudzić ich wzrost, a także zrewitalizować skórę głowy i zredukować łojotok, polecamy zabieg z wykorzystaniem infuzji tlenowej.

Tlen wspomaga odżywienie włosów poprzez pobudzenie mikrokrążenia w komórkach włosowych. Ma również działanie przeciwbakteryjne i łagodzące. Zwiększenie ukrwienia skóry głowy hamuje wypadanie włosów, a wzmocnione cebulki zapewniają ich mocniejszą strukturę.

Infuzja tlenowa, w połączeniu z masażem głowy specjalnym szklanym grzebieniem, wytwarzający dobroczynny ozon, jest zabiegiem nieinwazyjnym i bezpiecznym, dlatego też może być stosowana prawie u każdego, również u kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.

 

Zapewniamy, że w SayWOW! Włos Ci z głowy nie spadnie!
Umów się na konsultację z naszymi specjalistami.

Zadzwoń: 32 506 53 00
Napisz: info@saywowclinic.pl

UDOSTĘPNIJ

KATEGORIE

OSTATNIE POSTY

ARCHIWUM

TAGI

Umów się na wizytę
Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?