Zabiegi odświeżające na wiosnę

Wszystkie pory roku są wymagające dla naszej skóry: w sezonie jesienno-zimowym jesteśmy narażone na wiatr i mrozy, natomiast wiosną i latem ekspozycja skóry na słońce może skończyć się przebarwieniami, przesuszeniem i odwodnieniem… A gdyby tak zabezpieczyć się na przyszłość i w jakimś stopniu zapobiegać przykrym reakcjom naszej skóry na warunki atmosferyczne?

To możliwe! Poniższe zabiegi nie tylko odświeżą Twoją skórę po zimie, ale również przygotują ją na sezon wakacyjny i zabezpieczą przed jej nadmiernym wysuszeniem po okresie letnim.
Sama zdecyduj, który zabieg Twoja skóra pokocha najbardziej!

Geneo

Czy da się szybko i skutecznie nawilżyć i wygładzić skórę? Da się! Geneo to błyskawiczny zabieg pielęgnacyjny, który sprawi, że Twoja cera znów nabierze młodzieńczego blasku.

Jeżeli zależy Ci na:

 • Wyrównaniu kolorytu,
 • Dotlenieniu i nawilżeniu skóry,
 • Złuszczeniu zrogowaciałego naskórka,
 • Redukcji drobnych zmarszczek oraz rozszerzonych porów,
 • Poprawie wyglądu skóry przed ważnym wyjściem…

…Geneo jest zabiegiem idealny dla Ciebie.

Jak przebiega zabieg?

Przed zabiegiem skóra twarzy jest dokładnie oczyszczana. Następnie aplikowany jest koktajl odżywczy, w zależności od potrzeb skóry:  NeoRevive® (maksymalne dotlenienie i ujędrnienie skóry) lub NeoBright® (połączenie składników rozjaśniających i odżywiających skórę). Na tak przygotowanej skórze zostanie wykonany masaż głowicą wyposażoną w jednorazową kapsułkę Capsugen. W wyniku połączenia kapsułki ze składnikami aktywnymi, zawartymi w serum, na powierzchni skóry wytworzy się niezliczona ilości mikropęcherzyków o wysokim stężeniu CO2. Pękające pęcherzyki powodują tzw. efekt Bohra, czyli naturalną reakcją organizmu, polegającą na dostarczeniu do skóry krwi bogatej w tlen, zwiększeniu przepływu krwi w naczyniach włosowatych oraz stymulacji metabolizmu komórek skóry.

Dzięki Geneo Twoja twarz odzyska zdrowy wygląd i wewnętrzny blask. Ogromną zaletą jest czas zabiegu – tylko 30 minut byś mogła cieszyć się promienną skórą.

Kwas hialuronowy

Czy da się przywrócić owal twarzy oraz naturalnie wygładzić zmarszczki i bruzdy? Pewnie! Rozwiązaniem jest kwas hialuronowy!

Jeżeli zależy Ci na:

 • Przywróceniu zarysu i objętości twarzy (np. na policzkach),
 • Dogłębnym nawilżeniu skóry,
 • Wygładzeniu zmarszczek i bruzd (np. lwiej zmarszczki),
 • Poprawą wyglądu ust, nosa czy brody,
 • Zredukowaniu blizn potrądzikowych…

…wybierz zabieg z kwasem hialuronowym.

Jak przebiega zabieg?

Miejsce, w które zostanie podany wypełniacz, jest znieczulane kremem zawierającym środek znieczulający. Następnie lekarz, za pomocą cienkiej igły lub kaniuli, wprowadza preparat do tkanek skórnych.

Po wstrzyknięciu, kwas hialuronowy wiąże wodę i powiększa swoją objętość, czego efektem jest wygładzenie i wypełnienie danego obszaru. Dzięki takiemu działaniu skóra staje się bardziej nawilżona i elastyczna, zmarszczki są wyraźnie spłycone, a zagłębienia i bruzdy takie jak lwia zmarszczka czy tzw. „dolina łez” stają się mniej widoczne.

Osocze bogatopłytkowe

A gdyby tak poprawić wygląd skóry bazując na naturalnie pozyskiwanych surowcach? To możliwe dzięki zabiegowi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, którego źródłem jest Twoja krew!

Jeżeli zależy Ci na:

 • Pobudzeniu procesów regeneracyjnych tkanek skóry,
 • Wygładzeniu zmarszczek i bruzd,
 • Zmniejszeniu blizn potrądzikowych,
 • Przywróceniu blasku szarej i zmęczonej skórze,
 • Przyspieszeniu procesów gojenia się…

…to tzw. „wampirzy lifting” jest idealnym rozwiązaniem!

Jak przebiega zabieg?

Zabieg jest przeprowadzany w znieczuleniu, dlatego nie musisz martwić się jakimkolwiek bólem.
Na początku lekarz pobiera niewielką ilość krwi – ok. 8 ml. Trafia ona do specjalnej wirówki, w której zostaje przygotowana do wstrzyknięcia. W wirówce izoluje się z osocza surowicę bogatą w płytki krwi, która zawiera liczne czynniki wzrostu i ma największy potencjał odżywczy. Następnie za pomocą mikronakłuć, osocze jest wstrzykiwane w Twoją twarz.

Po zabiegu zostają niewielkie ślady – malutkie ranki po wstrzyknięciach. Ich proces gojenia się jest świadomym i kluczowym elementem terapii, ponieważ stymuluje on komórki macierzyste do namnażania oraz tworzy nowe, mocne naczynia krwionośne.

Celem zabiegu z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego jest biostymylacja komórek skóry. W efekcie skóra staje się napięta oraz pięknie nawilżona,  zmarszczki wygładzone, a procesy regeneracyjne przyspieszone. To doskonały sposób upiększający!

Mezoterapia igłowa

Chciałabyś dogłębnie zregenerować i poprawić gęstość skóry? Umożliwi Ci to mezoterapia igłowa!

Jeżeli zależy Ci na:

 • Ujędrnieniu skóry,
 • Zniwelowaniu przebarwień, zmarszczek i bruzd,
 • Poprawieniu mikrokrążenia,
 • Stymulacji fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny,
 • Prawidłowym odżywieniu skóry,
 • Przyspieszeniu metabolizmu komórek,
 • Poprawie owalu twarzy…

…tak! Mezoterapia igłowa będzie doskonałym wyborem!

Jak przebiega zabieg?

Pierwszy etap, to dokładne oczyszczenie skóry. Następnie lekarz, używając bardzo cienkiej igły, wprowadza do skóry substancje aktywne. Podczas zabiegu wykonywanych jest kilkadziesiąt nakłuć, ale bez obaw – to tylko brzmi strasznie. Sam zabieg jest bezpieczny i praktycznie bezbolesny, a po zabiegu widoczne są tylko niewielkie ślady, które znikają do 3 dni.

Efekt wynagrodzi Ci wszystko! Zauważysz poprawę stanu skóry – będzie ona bardziej napięta i elastyczna, a drobne zmarszczki ulegną spłyceniu.

Clear lift

Twoja skóra jest wrażliwa, wymaga regeneracji i odmłodzenia? Znamy rozwiązanie – to Clear Lift!

Jeżeli zależy Ci na:

 • Pozbyciu się zmarszczek i bruzd,
 • Przywróceniu wyraźnego napięcia i owalu twarzy,
 • Poprawie kolorytu cery,
 • Zrewitalizowaniu i wygładzeniu skóry…

…laserowy lifting twarzy sprosta tym wymaganiom!

Jak przebiega zabieg?

Po oczyszczeniu twarzy i nałożeniu na nią cienkiej warstwy żelu, specjalista dobierze odpowiednie parametry i moc lasera. Dzięki kontrolowanym mikrouszkodzeniom stymulowane są procesy regeneneracyjne. Jednak bez obaw! Laser nie uszkadza skóry, a jedynie przenika przez naskórek  i wprowadza termiczne zmiany, które w efekcie pobudzają skórę do produkcji nowego kolagenu oraz elastyny. Sam zabieg jest bezbolesny i nie wymaga znieczulenia.

Clear Lift to doskonały sposób na osiągnięcie szybkich efekty w postaci gładkiej i napiętej skóry, poprawy kolorytu cery oraz owalu twarzy.

Zastanawiasz się, który zabieg pozwoli Ci wkroczyć w sezon wiosenno-letni pewnym krokiem?

Skorzystaj z konsultacji ze specjalistą Say WOW! Medycyna Estetyczna.

Zadzwoń: 32 506 53 00
Napisz: info@saywowclinic.pl

UDOSTĘPNIJ

KATEGORIE

OSTATNIE POSTY

ARCHIWUM

TAGI

Umów się na wizytę
Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?