Masz pytanie? Zadzwoń!     32 506 53 00 Facebook Say WOW! Instagram Say WOW!

Zanim powiększysz usta musisz wiedzieć, że…

Modelowanie ust to zdecydowanie najbardziej popularny zabieg medycyny estetycznej. Decydują się na niego telewizyjne gwiazdy, celebryci oraz Twoje koleżanki. To faworyt zarówno wśród 20-sto, jak i 50-cio latek. Nic dziwnego! Kwas hialuronowy, który jest wykorzystywany podczas zabiegu cieszy się dobrą sławą, a jego zastosowanie niesie za sobą pasmo korzyści.

powiększanie usta katowice cena

Usta możesz powiększyć, nawilżyć, nadać im wymarzony kształt, skorygować asymetrię, a nawet zniwelować zmarszczki w ich okolicy.

Jeżeli zastanawiasz się nad zabiegiem modelowania ust lub podjęłaś już decyzję o jego wykonaniu mamy dla Ciebie 5 istotnych wskazówek. Pomogą lepiej Ci się przygotować na ten wyczekany dzień, czuć się pewniej i bezpieczniej.

PRZED I PO ZABIEGU – pamiętaj o tym!

Chociaż obszar poddany zabiegowi jest niewielki, to niezwykle ważny. Idealnie, jeżeli przed zabiegiem spotkasz się z lekarzem. Szczegółowo omówicie wówczas ewentualne przeciwwskazania i kwestie, na które należy zwrócić szczególną uwagę. Jeżeli wizyta kwalifikująca do zabiegu odbędzie się tuż przed nim, zawsze możesz skontaktować się telefonicznie lub mailowo z rejestracją kliniki i uzyskać najważniejsze informacje.

Istnieje kilka standardowych wytycznych, których trzyma się świat medycyny. Zaleca się, aby klika dni przed zabiegiem powiększania ust kwasem hialuronowym odstawić preparaty zawierające w składzie aspirynę oraz leki przeciwzapalne. Odradza się korzystania z sauny i kąpieli słonecznych. Zarówno tych naturalnych, pod gołym niebem, jak i solarium. Niewskazany jest także nadmierny wysiłek fizyczny. Lekarze Say WOW! Clinic rekomendują natomiast szczególną dbałość o nawodnienie organizmu przed zabiegiem. Ułatwia ono cząsteczkom kwasu hialuronowego związanie się. Jeżeli tylko dasz radę, wypij 3 litry wody w trakcie doby przedzabiegowej. Przed samą procedurą lekarz przeprowadzi z Tobą rozmowę, której celem będzie wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań. Twoje bezpieczeństwo jest najważniejsze!

O czym z kolei należy pamiętać po zabiegu? Unikaj ekspozycji na słońce i wysiłku fizycznego. Spróbuj ograniczyć intensywną mimikę i zrezygnuj z gorących posiłków. Niezmiennie, pij dużo wody!

ZABIEG MOŻE WYKONAĆ WYŁĄCZNIE LEKARZ – nie daj się zwieść!

Jeżeli widziałaś zdjęcia przedstawiające drastyczne rezultaty zabiegu modelowania ust możesz je powiązać z ogłoszeniami „powiększę usta za 300 zł”. Niestety, osoby bez odpowiednich uprawnień podejmują się wykonania zabiegu. Zabiegi są wykonywane w pomieszczeniach niespełniających norm sanitarnych, często zaniedbanych pod kątem sterylizacji i higieny. Najistotniejszy jest jednak fakt, że zabieg wykonuje osoba bez odpowiednich kwalifikacji, która w razie ewentualnych komplikacji nie będzie wiedziała, jak właściwie zareagować.

O jakich komplikacjach mowa? Podczas podania kwasu w obrębie ust, zwłaszcza większych ilości, może wystąpić martwica. Rozpoznanie objawów niedotlenienia wynikającego z zamknięcia naczynia może być trudne dla osoby niebędącej lekarzem. Co więcej, odpowiednia reakcja i pomoc są konieczne natychmiast… a możesz jej nie uzyskać.

Dodatkowo, próbując oszczędzić pieniądze możesz rozczarować się rezultatem. Nie polecamy! Powiększanie ust wykonane przez lekarza jest uważane za bezpieczne. W Say WOW! zabiegi modelowania ust wykonuje wyłącznie wykwalifikowany i doświadczony personel medyczny. Zabiegi są przeprowadzane w sterylnych warunkach, a wykorzystywane preparaty są uważane za najlepsze w międzynarodowej skali, np. Juvederm, Restylane.

AUĆ! – o tym, czy zabieg jest bolesny

Powtarzamy i będziemy powtarzać, że jest to zależne od indywidualnych predyspozycji bólowych pacjenta. Wrażliwość jest różna i zawsze warto powiedzieć lekarzowi o swoich obawach, ewentualnych doświadczeniach związanych z zabiegami estetycznymi. To pomoże specjaliście zaproponować optymalne rozwiązanie. Standardowo przez zabiegiem modelowania ust stosuje się preparat znieczulający w formie kremu, który w swoim składzie zawiera lidokainę. Ponieważ najnowszej generacji kwasy hialuronowe posiadają tę substancję dostarcza się w ten sposób pacjentowi podwójnej ochrony przed bólem. U 99% to wystarcza. Jeżeli nie, proponujemy alternatywę w postaci tzw. znieczulenia stomatologicznego.

JAKI JEST EFEKT IDEALNY? Dopasowany do CIEBIE!

Oznacza to, że efekt WOW uzyskasz wtedy, kiedy Twoje nowe usta będą dopasowane do Twoich rysów twarzy i typu urody. Zdarza się, że panie przychodzą do klinik ze zdjęciami gwiazd z oczekiwaniem „też tak chcę”. I chociaż życzenie pacjentki jest dla lekarza bardzo ważne, to zawsze należy omówić za i przeciw. Określenie celu zabiegowego to już połowa sukcesu. Podkreślenie czerwieni wargowej, ”usta w serduszko”, modelowanie „na płasko” – specjalista podpowie, które rozwiązanie dla Twoich ust będzie najlepsze.

Najlepsze efekty, to te naturalne, nieprzerysowane. Specjaliści Say WOW! proponują też „spotkanie się w połowie drogi”. Tzn. podają pacjentce połowę dawki (0,5ml ) lub 0,7 ml kwasu hialuronowego pozostawiając podopiecznej decyzję, czy ma ochotę na więcej. Wówczas istnienie możliwość dopełnienia ust kilka dni po pierwszej procedurze. To rozwiązanie zdaje egzamin!

Koszt zabiegu – od czego zależy?

Cena powiększania ust kwasem hialuronowym w klinikach medycyny estetycznej waha się w granicach 600 – 1200 zł. Finalny koszt jest zależny od ilości i rodzaju preparatu, który zostaje wstrzyknięty w usta. Warto zwrócić uwagę na markę kwasu, który jest wykorzystywany w gabinecie. W Say WOW! Clinic bazujemy na prestiżowych i sprawdzonych preparatach takich jak Juvederm, Restylane.

Swoje wymarzone usta możesz uzyskać już po jednym zabiegu. I to w klika minut! Efektem będziesz się cieszyć przez ok. 6-9 miesięcy, w zależności od rodzaju preparatu i indywidualnych predyspozycji związanych z wchłanianiem się kwasu. Mamy nadzieję, że nasze wskazówki rozwiały część Twoich wątpliwości. Pamiętaj jednak, że nie zastępują one porady medycznej.

Efekty WOW uzyskane w naszej klinice zobaczysz tutaj https://saywowclinic.pl/powiekszanie-ust/
oraz www.instagram.com/say_wow_clinic/.

Marzysz o pięknych i ponętnych ustach bez efektu przerysowania?

Umów się na wizytę do specjalisty Say WOW! Medycyna Estetyczna.

Zadzwoń: 32 506 53 00
Napisz: info@saywowclinic.pl