Zanim powiększysz usta musisz wiedzieć, że…

Modelowanie ust to zdecydowanie najbardziej popularny zabieg medycyny estetycznej. Decydują się na niego telewizyjne gwiazdy, celebryci oraz Twoje koleżanki. To faworyt zarówno wśród 20-sto, jak i 50-cio latek. Nic dziwnego! Kwas hialuronowy, który jest wykorzystywany podczas zabiegu cieszy się dobrą sławą, a jego zastosowanie niesie za sobą pasmo korzyści.

powiększanie usta katowice cena

Usta możesz powiększyć, nawilżyć, nadać im wymarzony kształt, skorygować asymetrię, a nawet zniwelować zmarszczki w ich okolicy.

Jeżeli zastanawiasz się nad zabiegiem modelowania ust lub podjęłaś już decyzję o jego wykonaniu mamy dla Ciebie 5 istotnych wskazówek. Pomogą lepiej Ci się przygotować na ten wyczekany dzień, czuć się pewniej i bezpieczniej.

PRZED I PO ZABIEGU – pamiętaj o tym!

Chociaż obszar poddany zabiegowi jest niewielki, to niezwykle ważny. Idealnie, jeżeli przed zabiegiem spotkasz się z lekarzem. Szczegółowo omówicie wówczas ewentualne przeciwwskazania i kwestie, na które należy zwrócić szczególną uwagę. Jeżeli wizyta kwalifikująca do zabiegu odbędzie się tuż przed nim, zawsze możesz skontaktować się telefonicznie lub mailowo z rejestracją kliniki i uzyskać najważniejsze informacje.

Istnieje kilka standardowych wytycznych, których trzyma się świat medycyny. Zaleca się, aby klika dni przed zabiegiem powiększania ust kwasem hialuronowym odstawić preparaty zawierające w składzie aspirynę oraz leki przeciwzapalne. Odradza się korzystania z sauny i kąpieli słonecznych. Zarówno tych naturalnych, pod gołym niebem, jak i solarium. Niewskazany jest także nadmierny wysiłek fizyczny. Lekarze Say WOW! Clinic rekomendują natomiast szczególną dbałość o nawodnienie organizmu przed zabiegiem. Ułatwia ono cząsteczkom kwasu hialuronowego związanie się. Jeżeli tylko dasz radę, wypij 3 litry wody w trakcie doby przedzabiegowej. Przed samą procedurą lekarz przeprowadzi z Tobą rozmowę, której celem będzie wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań. Twoje bezpieczeństwo jest najważniejsze!

O czym z kolei należy pamiętać po zabiegu? Unikaj ekspozycji na słońce i wysiłku fizycznego. Spróbuj ograniczyć intensywną mimikę i zrezygnuj z gorących posiłków. Niezmiennie, pij dużo wody!

ZABIEG MOŻE WYKONAĆ WYŁĄCZNIE LEKARZ – nie daj się zwieść!

Jeżeli widziałaś zdjęcia przedstawiające drastyczne rezultaty zabiegu modelowania ust możesz je powiązać z ogłoszeniami „powiększę usta za 300 zł”. Niestety, osoby bez odpowiednich uprawnień podejmują się wykonania zabiegu. Zabiegi są wykonywane w pomieszczeniach niespełniających norm sanitarnych, często zaniedbanych pod kątem sterylizacji i higieny. Najistotniejszy jest jednak fakt, że zabieg wykonuje osoba bez odpowiednich kwalifikacji, która w razie ewentualnych komplikacji nie będzie wiedziała, jak właściwie zareagować.

O jakich komplikacjach mowa? Podczas podania kwasu w obrębie ust, zwłaszcza większych ilości, może wystąpić martwica. Rozpoznanie objawów niedotlenienia wynikającego z zamknięcia naczynia może być trudne dla osoby niebędącej lekarzem. Co więcej, odpowiednia reakcja i pomoc są konieczne natychmiast… a możesz jej nie uzyskać.

Dodatkowo, próbując oszczędzić pieniądze możesz rozczarować się rezultatem. Nie polecamy! Powiększanie ust wykonane przez lekarza jest uważane za bezpieczne. W Say WOW! zabiegi modelowania ust wykonuje wyłącznie wykwalifikowany i doświadczony personel medyczny. Zabiegi są przeprowadzane w sterylnych warunkach, a wykorzystywane preparaty są uważane za najlepsze w międzynarodowej skali, np. Juvederm, Restylane.

AUĆ! – o tym, czy zabieg jest bolesny

Powtarzamy i będziemy powtarzać, że jest to zależne od indywidualnych predyspozycji bólowych pacjenta. Wrażliwość jest różna i zawsze warto powiedzieć lekarzowi o swoich obawach, ewentualnych doświadczeniach związanych z zabiegami estetycznymi. To pomoże specjaliście zaproponować optymalne rozwiązanie. Standardowo przez zabiegiem modelowania ust stosuje się preparat znieczulający w formie kremu, który w swoim składzie zawiera lidokainę. Ponieważ najnowszej generacji kwasy hialuronowe posiadają tę substancję dostarcza się w ten sposób pacjentowi podwójnej ochrony przed bólem. U 99% to wystarcza. Jeżeli nie, proponujemy alternatywę w postaci tzw. znieczulenia stomatologicznego.

JAKI JEST EFEKT IDEALNY? Dopasowany do CIEBIE!

Oznacza to, że efekt WOW uzyskasz wtedy, kiedy Twoje nowe usta będą dopasowane do Twoich rysów twarzy i typu urody. Zdarza się, że panie przychodzą do klinik ze zdjęciami gwiazd z oczekiwaniem „też tak chcę”. I chociaż życzenie pacjentki jest dla lekarza bardzo ważne, to zawsze należy omówić za i przeciw. Określenie celu zabiegowego to już połowa sukcesu. Podkreślenie czerwieni wargowej, ”usta w serduszko”, modelowanie „na płasko” – specjalista podpowie, które rozwiązanie dla Twoich ust będzie najlepsze.

Najlepsze efekty, to te naturalne, nieprzerysowane. Specjaliści Say WOW! proponują też „spotkanie się w połowie drogi”. Tzn. podają pacjentce połowę dawki (0,5ml ) lub 0,7 ml kwasu hialuronowego pozostawiając podopiecznej decyzję, czy ma ochotę na więcej. Wówczas istnienie możliwość dopełnienia ust kilka dni po pierwszej procedurze. To rozwiązanie zdaje egzamin!

Koszt zabiegu – od czego zależy?

Cena powiększania ust kwasem hialuronowym w klinikach medycyny estetycznej waha się w granicach 600 – 1200 zł. Finalny koszt jest zależny od ilości i rodzaju preparatu, który zostaje wstrzyknięty w usta. Warto zwrócić uwagę na markę kwasu, który jest wykorzystywany w gabinecie. W Say WOW! Clinic bazujemy na prestiżowych i sprawdzonych preparatach takich jak Juvederm, Restylane.

Swoje wymarzone usta możesz uzyskać już po jednym zabiegu. I to w klika minut! Efektem będziesz się cieszyć przez ok. 6-9 miesięcy, w zależności od rodzaju preparatu i indywidualnych predyspozycji związanych z wchłanianiem się kwasu. Mamy nadzieję, że nasze wskazówki rozwiały część Twoich wątpliwości. Pamiętaj jednak, że nie zastępują one porady medycznej.

Efekty WOW uzyskane w naszej klinice zobaczysz tutaj https://saywowclinic.pl/powiekszanie-ust/
oraz www.instagram.com/say_wow_clinic/.

Marzysz o pięknych i ponętnych ustach bez efektu przerysowania?

Umów się na wizytę do specjalisty Say WOW! Medycyna Estetyczna.

Zadzwoń: 32 506 53 00
Napisz: info@saywowclinic.pl

UDOSTĘPNIJ

KATEGORIE

OSTATNIE POSTY

ARCHIWUM

TAGI

Umów się na wizytę
Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?