Masz pytanie? Zadzwoń!     32 506 53 00 Facebook Say WOW! Instagram Say WOW!

Bikini

blank

Okolice bikini tak samo jak inne części kobiecego ciała wymagają odpowiedniej troski oraz pielęgnacji. Depilację tych okolic traktuje się dziś na równi z depilacją innych partii ciała – pach czy nóg. Jednak troska o okolice bikini nie polega wyłącznie na pozbyciu się niechcianego owłosienia (przy pomocy depilacji woskiem czy epilacji laserowej). Dzięki zabiegom z zakresu medycyny estetycznej, takim jak clitoroplastyka, nasze miejsca intymne mogą nie tylko lepiej wyglądać, ale również zapewniać nam większą przyjemność z seksu!

Zabiegi na okolice bikini Katowice, Warszawa

Jak pomożemy Ci zadbać o okolice bikini  w klinice Say WOW!
Depilacja okolic intymnych tradycyjnymi metodami, czyli maszynką do golenia, bywa problematyczna. Jest to obszar nie tylko niezwykle delikatny, ale i trudno dostępny. Wystarczy chwila nieuwagi, by skaleczyć się lub zaciąć. Ponadto skóra okolic intymnych jest wyjątkowo wrażliwa na wszelkie podrażnienia. Wiele kobiet marzy więc, by nie musieć depilować się w tamtych okolicach. W klinice medycyny estetycznej Say WOW! możemy to marzenie spełnić!

Sposoby na gładkie i piękne okolice bikini
Istnieje wiele skutecznych metod pozbywania się zbędnego owłosienia z okolic bikini. Natychmiastowy efekt gładkiej skóry uzyskamy m.in. dzięki depilacji woskiem. Wosk usuwa włos razem z cebulką, przez co skóra pozostaje gładka nawet do 5 tygodni. Z kolei odrastające włoski są automatycznie słabsze i mniej widoczne. Woskiem poza bikini można depilować także inne partie ciała, np. nogi, pachy, ręce czy tzw. wąsik. Niezawodny w zakresie epilacji jest także Splendor X. Laser ten jako jedyny opiera się na technologii Blend X™, czyli systemie o mocy, szybkości i zasięgu niespotykanym dotąd w żadnych innych laserach. Splendor X nie tylko trwale usuwa zbędne owłosienie z okolic bikini, ale również świetnie radzi sobie z likwidacją zmian skórnych. Kobietom chcącym w nieco inny sposób zadbać o swoje miejsca intymne, tzn. wzmocnić doznania podczas współżycia, proponujemy clitoroplastykę, czyli plastykę łechtaczki. Zabieg polega na odkryciu i uwypukleniu łechtaczki schowanej głęboko pod fałdami skóry. Dzięki temu kobieta może cieszyć się większą satysfakcją seksualną i atrakcyjniejszym wyglądem własnych miejsc intymnych.