Bikini

Okolice bikini tak samo jak inne części kobiecego ciała wymagają odpowiedniej troski oraz pielęgnacji. Depilację tych okolic traktuje się dziś na równi z depilacją innych partii ciała – pach czy nóg. Jednak troska o okolice bikini nie polega wyłącznie na pozbyciu się niechcianego owłosienia (przy pomocy depilacji woskiem czy epilacji laserowej). Dzięki zabiegom z zakresu medycyny estetycznej, takim jak clitoroplastyka, nasze miejsca intymne mogą nie tylko lepiej wyglądać, ale również zapewniać nam większą przyjemność z seksu!

Zabieg na okolice bikini - Katowice / Warszawa

Jak pomożemy Ci zadbać o okolice bikini  w klinice Say WOW!
Depilacja okolic intymnych tradycyjnymi metodami, czyli maszynką do golenia, bywa problematyczna. Jest to obszar nie tylko niezwykle delikatny, ale i trudno dostępny. Wystarczy chwila nieuwagi, by skaleczyć się lub zaciąć. Ponadto skóra okolic intymnych jest wyjątkowo wrażliwa na wszelkie podrażnienia. Wiele kobiet marzy więc, by nie musieć depilować się w tamtych okolicach. W klinice medycyny estetycznej Say WOW! możemy to marzenie spełnić!

Sposoby na gładkie i piękne okolice bikini
Istnieje wiele skutecznych metod pozbywania się zbędnego owłosienia z okolic bikini. Natychmiastowy efekt gładkiej skóry uzyskamy m.in. dzięki depilacji woskiem. Wosk usuwa włos razem z cebulką, przez co skóra pozostaje gładka nawet do 5 tygodni. Z kolei odrastające włoski są automatycznie słabsze i mniej widoczne. Woskiem poza bikini można depilować także inne partie ciała, np. nogi, pachy, ręce czy tzw. wąsik. Niezawodny w zakresie epilacji jest także Splendor X. Laser ten jako jedyny opiera się na technologii Blend X™, czyli systemie o mocy, szybkości i zasięgu niespotykanym dotąd w żadnych innych laserach. Splendor X nie tylko trwale usuwa zbędne owłosienie z okolic bikini, ale również świetnie radzi sobie z likwidacją zmian skórnych. Kobietom chcącym w nieco inny sposób zadbać o swoje miejsca intymne, tzn. wzmocnić doznania podczas współżycia, proponujemy clitoroplastykę, czyli plastykę łechtaczki. Zabieg polega na odkryciu i uwypukleniu łechtaczki schowanej głęboko pod fałdami skóry. Dzięki temu kobieta może cieszyć się większą satysfakcją seksualną i atrakcyjniejszym wyglądem własnych miejsc intymnych.

Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?