/ CZAS ZABIEGU
10 minut

/ REKONWALESCENCJA
mniej niż 24 godziny

/ LICZBA ZABIEGÓW
1

/ WYKONUJE
lekarz

/ ZNIECZULENIE
miejscowe

BULKAMID

wylecz nietrzymanie moczu skutecznie

BULKAMID – małoinwazyjna metoda leczenia wysiłkowego NTM

Wysiłkowe nietrzymanie moczu to krępująca i częsta przypadłość wielu kobiet. Mimowolne popuszczanie następuje zazwyczaj w trakcie wysiłku fizycznego, kichnięcia lub kaszlu czy podczas śmiania się, a także w czasie stosunku seksualnego. WNTM zazwyczaj powodowane jest osłabieniem mięśni dna miednicy, na co wpływ mają miedzy innymi zmiany hormonalne. Nietrzymanie moczu powoduje nie tylko dyskomfort, ale również obniża jakość życia osobistego i kontaktów towarzyskich, wpływa na życie seksualne, może powodować zaburzenia depresyjne.

Klinika ginekologii estetycznej Say WOW! proponuje innowacyjny zabieg iniekcji okołocewkowej z zastosowaniem produktu wypełniającego Bulkamid.

Bulkamid jest małoinwazyjną metodą leczenia, niewymagającą hospitalizacji. Naszym Pacjentkom zapewniamy opiekę lekarzy specjalistów.

WYLECZ SKUTECZNIE NIETRZYMANIE MOCZU

  KONSULTACJA DO ZABIEGU

  Dla 3 pierwszych osób, które zgłoszą się na konsultację w marcu, zabieg aż 50% taniej! Wypełnij formularz, aby skorzystać z konsultacji, podczas której specjalista Say WOW! przeprowadzi z Tobą wywiad medyczny i ustali, czy zabieg z użyciem Bulkamidu jest rozwiązaniem dla Ciebie.

  DLA KOGO PRZEZNACZONY
  JEST ZABIEG?

  Wysiłkowe nietrzymanie moczu dotyczyć może kobiet w każdym wieku. Osłabienie mięśni dna miednicy następuje bowiem wskutek zmian hormonalnych (spowodowanych na przykład menopauzą), w trakcie ciąży, po porodzie lub przy zwiększonej aktywności sportowej.

  Jeśli masz problem z kontrolą trzymania moczu podczas wysiłku, w trakcie aktywności fizycznej czy współżycia seksualnego, przy kichaniu, kaszlaniu lub śmianiu się – Bulkamid może być rozwiązaniem dla Ciebie.

  JAKIE SĄ ZALETY I EFEKTY ZABIEGU?

  Bulkamid

  Bulkamid to małoinwazyjna metoda, polegająca na wstrzyknięciu w ścianki cewki moczowej odpowiednio dobranej ilości biokompatybilnego hydrożelu. Produkt tworzy tak zwane poduszki w tkankach cewki moczowej, co pozwala na lepszą kontrolę trzymania moczu. Poduszki nie zamykają całkowicie ujścia cewki, a jedynie zwężają jego światło.

  JAK WYGLĄDA ZABIEG?

  Wstrzyknięcie produktu Bulkamid odbywa się zazwyczaj w warunkach ambulatoryjnych (procedura nie wymaga cięć ani nacięć), w znieczuleniu miejscowym, za pomocą uretroskopu. Po zabiegu można wrócić do codziennych czynności w czasie 24 godzin.

  PRZECIWWSKAZANIA
  DO ZABIEGU

  Bulkamid nie powinien być stosowany u osób z ostrą infekcją dróg moczowych.

  WYLECZ SKUTECZNIE
  NIETRZYMANIE MOCZU

  Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

  Gdzie chcesz się umówić?