KAROLINA
DZIADOSZ

Kosmetolog

Od ponad 15 lat, wykonując swój zawód bez żadnej przerwy, zrozumiałam, że wybrałam najlepiej jak mogłam. Jaestem Absolwentką Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie, gdzie uzyskałam tytuł licencjata, a następnie tytuł magistra kosmetologii w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie.

Jestem specjalistą kosmetologii holistycznej oraz zaawansowanej kosmetologii High – Tech, stale poszerzam swoją wiedzę biorąc udział w licznych sympozjach, kursach i szkoleniach, a jako autorka wielu tekstów i artykułów z dziedziny świata kosmetologii, jestem zapraszana jako prelegentka licznych warsztatów i konferencji kosmetycznych. Jestem Ekspertem Zdrowia i Urody w miesięczniku ZDROWIE, gościem specjalnym w audycjach polskiego radio CZWÓRKA i TRÓJKA. W 2020 roku zostałam nagrodzona w konkursie SZKOLENIOWIEC ROKU BRANŻY BEUTY 2020 organizowanym przez IMPERIUM URODY. BESTSELLERY ROKU.

Do każdego klienta podchodzę bardzo indywidualnie, aby móc osiągnąć jak najlepsze rezultaty terapeutyczne. Tworzę autorskie techniki kosmetyczne, kierując się wyłącznie dobrem swoich klientów. Uważam, że skóra jest odbiciem lustrzanym organizmu człowieka.

Praca daje mi poczucie satysfakcji, dumy i samorealizacji. Najbardziej cenię sobie kontakt z drugim człowiekiem i poczucie bycia potrzebnym. Stawiam na wiedzę, uważam że tylko wiedza i pokora są gwarancją skutecznej pracy w diagnozowaniu problemów skóry i doboru właściwej terapii. Moja zasada życiowa brzmi: Traktuj ludzi w taki sposób, w jaki sam chciałbyś być traktowany.

Pracowałam jako wykładowca kosmetologii w Policealnych Szkołach Kosmetycznych, takich jak COSINUS i CENTRUM KSZTAŁCENIA ZACISZE. Prowadziłam liczne zajęcia teoretyczne i praktyczne z zakresu kosmetologii ogólnej, kosmetyki pielęgnacyjnej twarzy i ciała oraz pielęgnacji dłoni i stóp przygotowując słuchaczy do uzyskania tytułu Technik Usług Kosmetycznych. Prowadziłam także webinary dla biznesu z zakresu kosmetologii holistycznej i pielęgnacji skóry problematycznej.

 

Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?