Pachy

Nadmierna potliwość, konieczność regularnej depilacji – to dwa najczęstsze problemy, jakich przysparzają nam pachy. W klinice medycyny estetycznej Say WOW! wykonujemy skuteczne zabiegi na pachy, dzięki którym problemy z nadmierną potliwością i owłosieniem będą już tylko niemiłym wspomnieniem. Poznaj niezwykłe możliwości zabiegów Splendor X, miraDry czy depilacji woskiem.

Zabieg na pachy - Katowice / Warszawa

Jak pomożemy Ci zadbać o pachy w klinice Say WOW!
Przez problemy z nadmierną potliwością unikasz kontaktów z ludźmi? Przetestowałaś już wszystkie możliwe antyperspiranty, ale żaden nie potrafi poradzić sobie z nieprzyjemnym zapachem i mokrymi plamami na ubraniu? A może Twoim problemem jest nadmierne owłosienie tych okolic? Masz już dość ciągłej konieczności golenia się pod pachami oraz czerwonych krost powstających po kontakcie z maszynką? Jeśli tak, mamy dla Ciebie rozwiązania, dzięki którym raz na zawsze zapomnisz o nadmiernej potliwości oraz owłosieniu pod pachami.

Metody walki z nadmierną potliwością i owłosieniem pod pachami
Osobom borykającym się nadmiernym owłosieniem lub nadmierną potliwością pach możemy zaproponować kilka bardzo ciekawych rozwiązań. Problem z nadmierną potliwością pach możemy wyeliminować m.in. dzięki miraDry. Jest to jedyna procedura, posiadającą amerykański certyfikat FDA, zapewniająca trwałą redukcję potu pod pachami – i to całkiem nieinwazyjnie. Lekarz znajduje gruczoły potowe pod pachą i na tej podstawie dobiera parametry zabiegu. Następnie przykłada do pachy głowicę miraDry, która emituje odpowiednią dawkę energii mikrofalowej do gruczołów potowych. Pod jej wpływem zostają one uszkodzone, co trwale redukuje wydzielanie potu. Gładką skórę pod pachami można z kolei uzyskać dzięki laserowi Splendor X. Zajmuje on czołowe miejsce wśród urządzeń do epilacji. Splendor X pozwala nie tylko trwale pozbyć się nadmiernego owłosienia z okolic pach. Doskonale sprawdza się również w leczeniu opornej na leki grzybicy paznokci, hirsutyzmu czy trądziku. Wydepilować włoski możemy oczywiście również  za pomocą wosku. Wosk wyrywa włosy razem z cebulką, dzięki czemu uzyskane efekty są długotrwałe (nawet do 5 tygodni). W ten sposób możemy pozbyć się owłosienia z różnych części ciała – nóg, rąk, bikini, brody czy właśnie pach.

Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?