Dekolt – szyja

W codziennej pielęgnacji ciała bardzo często zapominamy o szyi i dekolcie. Tymczasem skóra w tych obszarach tak samo jak skóra twarzy podlega procesom starzenia. Z wiekiem może więc marszczyć się i tracić sprężystość. Młody wygląd szyi i dekoltu można jednak utrzymać przy pomocy medycyny estetycznej. Xela Rederm, mezoterapia nanoigłowa, fale radiowe czy sonoforeza to tylko niektóre zabiegi skuteczne w walce o piękny wygląd szyi i dekoltu.

Zabieg na dekolt i szyję - Katowice / Warszawa

Jak poprawiamy wygląd szyi i dekoltu w klinice Say WOW!
W ostatnim czasie na Twojej szyi i dekolcie pojawiły się nieestetyczne zmarszczki, które wyraźnie dodają Ci lat? Skóra w tych obszarach jest przesuszona i nieprzyjemnie napięta? Wiek nie jest jedynym czynnikiem odpowiedzialnym za ten stan. Szyja i dekolt to rejony, w których generalnie znajduje się mało gruczołów łojowych, łatwo tracą one więc nawilżenie. Znaczenie mogą mieć również czynniki genetyczne, częsta ekspozycja na promienie UV oraz nieprawidłowa postawa ciała. Jeśli masz kompleksy z powodu nieatrakcyjnego wyglądu szyi i dekoltu, koniecznie skorzystaj z naszych zabiegów. Eksperci kliniki medycyny estetycznej Say WOW! doradzą Ci najlepsze rozwiązanie.

Zabiegi na dekolt i szyję – dostępne metody
Poprawić kondycję skóry na szyi i dekolcie możemy za pomocą wielu zabiegów medycyny estetycznej, np. zabiegu Xela Rederm, czyli tzw. redermalizacji. Jest to nowa metoda zapobiegania starzeniu się skóry o potrójnym działaniu: regulującym procesy oddychania komórkowego, zapobiegającym powstawaniu wolnych rodników oraz intensywnie nawilżającym. Wszystko za sprawą unikalnego połączenia dwóch składników: bursztynianu sodu i kwasu hialuronowego. Zbawiennie na skórę szyi i dekoltu zadziała również mezoterapia nanoigłowa. Zabieg polega na wprowadzeniu do głębszych warstw skóry specjalnego koktajlu przy pomocy maleńkich igiełek (nanoigiełek), które delikatnie uszkadzają naskórek, by zawarte w nim substancje jeszcze lepiej się wchłaniały. Mezoteriapia nanoigłowa skutecznie usuwa drobne zmarszczki oraz przebarwienia. Ponadto nadaje się do skóry wrażliwej i naczynkowej. A co byś powiedziała na redukcję zmarszczek w okolicach szyi i dekoltu przy pomocy fal radiowych? Taki zabieg również mamy w swojej ofercie. Co więcej, przynosi bardzo dobre efekty. W kosmetologii fale radiowe mają tak naprawdę bardzo szerokie zastosowanie. Za ich pomocą możemy zredukować tkankę tłuszczową, rozprawić się z cellulitem, wymodelować ciało, spłycić zmarszczki, zwiększyć elastyczność skóry oraz poprawić owal twarzy.

Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?