Podbródek

Podbródek jest wbrew pozorom bardzo ważnym elementem twarzy. Nadmiar tkanki tłuszczowej w okolicach podbródka zaciera linię żuchwy i sprawia, że wizualnie wydajemy się grubsi i starsi niż jesteśmy w rzeczywistości. Niedoskonałości podbródka nie zawsze da się zatuszować makijażem, jego wygląd możesz jednak poprawić dzięki zabiegom medycyny estetycznej. Kriolipoliza CoolSculpting, Liposukcji laserowa Palomar Slim Lipo 3D czy nici liftingujące to zabiegi, które Ci w tym pomogą.

Zabieg na podbródek - Katowice / Warszawa

Podbródek do poprawki
Problem z podbródkiem mają zarówno osoby szczupłe, jak i te borykające się z nadwagą i otyłością. Za defekty podbródka, w tym za tzw. podwójny podbródek, odpowiedzialne są przede wszystkim geny, ale też nieprawidłowa dieta czy postawa ciała. Niestety nie zlikwidujemy ich ani specjalnymi kremami, ani ćwiczeniami czy tradycyjnym masażem. Pomóc mogą za to zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

W jaki sposób bezpiecznie poprawić wygląd podbródka?
Skutecznym zabiegiem na podbródek jest przede wszystkim kriolipoliza CoolSculpting. Za jej pomocą możemy w ciągu 1 godziny zlikwidować nadmiar tkanki tłuszczowej z wybranej części ciała, również obszaru pod brodą. Podczas kriolipolizy komórki tłuszczowe są wymrażane, co skutkuje ich obumarciem. Wygląd podbródka możesz poprawić również, wybierając ENDERMOLIFT. Jest to rodzaj masażu wykonywany techniką Mécano-Stimulation. W pierwszym kroku specjalna głowica zasysa pod ciśnieniem skórę na różnej głębokości. W kolejnym dwie magnetyczne klapki rozmasowują zassany fałd skórny. Działając w ten sposób na skórę, pobudzamy ją do produkcji elastyny i kolagenu, dzięki czemu staje się bardziej elastyczna i sprężysta. Pacjentom niezadowolonym z wyglądu podbródka proponujemy również liposukcję laserową laserem  SlimLipo 3D. Stosuje się go w zasadzie na wszystkie partie ciała, włącznie z szyją i podbródkiem. Za sprawą odpowiednio dobranych długości fal liposukcja laserowa daje efekty jakich nie osiągają żadne inne urządzenia tego typu.

Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?