Włosy

Każdy z nas marzy o gęstych, mocnych i lśniący włosach. Są bowiem oznaką zdrowia, dodają nam pewności siebie i sprawiają, że czujemy się ze sobą dobrze. Nie wszyscy zostaliśmy jednak obdarzeni bujną fryzurą. Na szczęście kondycję włosów można poprawić za pomocą profesjonalnych zabiegów: mezoterapii igłowej skóry głowy, terapii peptydowej dr Cyj, infuzji tlenowej czy przeszczepu włosów.

Zabieg na włosy - Katowice / Warszawa

Pielęgnacja i zagęszczenie włosów w klinice Say WOW!
Rzadkie i słabe włosy są najczęściej efektem niewłaściwej pielęgnacji i zbyt intensywnych zabiegów fryzjerskich. Na osłabienie włosów ogromny wpływ ma także dieta uboga w składniki odżywcze, stres, brak snu czy wahania hormonów. Niestety większość dostępnych na rynku preparatów do pielęgnacji włosów i skóry głowy nie działa wystarczająco, ponieważ aplikujemy je tylko na powierzchnię skóry. Dużo lepsze efekty dają profesjonalne zabiegi na włosy oferowane przez kliniki medycyny estetycznej. My także mamy takie zabiegi w swojej ofercie. Oto, co możemy Ci zaproponować.

Skuteczne sposoby na poprawę kondycji włosów
Jednym z najskuteczniejszych zabiegów odżywiających skórę głowy jest mezoterapia igłowa. Zapobiega ona wypadaniu włosów i przyspiesza wzrost nowych. Działa silnie regenerująco i odbudowująco na strukturę włosa. Sam zabieg polega na iniekcji do głębszych warstw skóry indywidualnie dobranych składników odżywczych. Zahamować wypadanie włosów może również terapia peptydowa Dr CYJ Hair Filler. Preparat zawiera kwas hialuronowy oraz 7 peptydów, które uwalniając się stopniowo, poprawiają ukrwienie skóry głowy oraz odżywiają mieszki włosowe. Preparat podaje się w powierzchniowe warstwy skóry właściwej głowy przy pomocy cieniutkiej igły. Pełna terapia peptydowa obejmuje 4 zabiegi, wykonywane co 2 tygodnie. A jeśli to nie pomoże i włosy dalej będą się przerzedzać, ukazując łysinę, możemy Ci zaproponować robotyczny przeszczep włosów przy pomocy ARTASA – inteligentnego robota.  To obecnie najnowocześniejsza na świecie metoda transplantacji włosów, z której korzystać mogą osoby z różnymi typami łysienia – zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Robot ARTAS iX przeszczepia włosy z niespotykaną dotąd szybkością i precyzją. Zabieg daje naturalne i trwałe efekty, a wszystko odbywa się bez bólu i bez użycia skalpela.

 

Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?