Pośladki

Każda z nas marzy o zgrabnej i jędrnej pupie. Nadanie pośladkom pożądanego wyglądu nie jest jednak zadaniem łatwym. Wymaga wysiłku, na który nie zawsze jesteśmy gotowe i czasu, którego często zwyczajnie nie mamy. Poza tym dieta i ćwiczenia nie gwarantują nam, że cel zostanie osiągnięty. Na szczęście istnieje szereg zabiegów skutecznie ujędrniających i modelujących pośladki, np. Bandaże Arosha, CoolSculpting, Liposukcja laserowa czy Lipotransfer. Wszystkie te zabiegi znajdziesz w klinice medycyny estetycznej i modelowania ciała Say WOW!

Zabieg na pośladki - Katowice / Warszawa

Ujędrnianie i modelowanie pośladków w klinice Say WOW!
Obwisłe pośladki najczęściej są efektem niezdrowej diety i braku aktywności fizycznej. Swój udział mają też nagłe spadki wagi, zaburzenia hormonalne oraz wiek. Niestety z biegiem lat nasza skóra traci kolagen i elastynę, które zapewniają jej odpowiednią jędrność. Jeśli Twoim pośladkom daleko do ideału, możesz skorzystać z dobrodziejstw medycyny estetycznej, w tym zabiegów, które odpowiednio je ujędrnią i wymodelują. Nasi specjaliści dopasują zabieg spełniający Twoje oczekiwania i pomogą Ci w uzyskaniu wymarzonej pupy.

Metody ujędrniania i modelowania pośladków
Istnieje wiele skutecznych i małoinwazyjnych metod modelowania pośladków. Dzięki bandażom Arosha już w kilka tygodni pozbędziesz się obrzęków, zwiotczeń i nadmiaru tkanki tłuszczowej z pośladków, zniknie z nich także cellulit. Bandaże wykonane są z delikatnej bawełny nasączonej aktywnymi składnikami, przenikającymi w głąb skóry. Zabieg składa się z kilku etapów: masażu szczotką Arosha, peelingu oraz bandażowania. Innym zabiegiem pozwalającym nieinwazyjnie zredukować tkankę tłuszczową i wymodelować ciało, w tym pośladki, jest kriolipoliza CoolSculpting. Wykorzystuje ona technologię kontrolowanego wymrażania komórek tłuszczowych, które pod wpływem niskiej temperatury ulegają apoptozie, czyli po prostu obumierają. Paniom, które chciałyby, aby ich pośladki stały się większe i bardziej uniesione proponujemy Lipotransfer, czyli wymodelowanie pośladków autologicznym (własnym) tłuszczem, pobranym z miejsc, gdzie jest go za dużo, np. z brzucha. Tłuszcz pochodzący od pacjenta jest jednym z najlepszych i najbezpieczniejszych substancji wykorzystywanych do modelowania ciała i uzupełniania ubytków. Ponadto uzyskany koncentrat tłuszczowy jest wzbogacony o komórki macierzyste, które jednocześnie regenerują skórę.

Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?