Biodra – nogi

Zgrabne, szczupłe i gładkie nogi to marzenie każdej z nas! Niestety nie zawsze prezentują się one tak, jakbyśmy tego oczekiwały. Cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej, pajączki to tylko niektóre problemy estetyczne mogące dotyczyć naszych nóg i bioder. W ofercie kliniki medycyny estetycznej i modelowania ciała Say WOW! znajdziesz szereg skutecznych metod walki z niedoskonałościami dolnych partii ciała. Dzięki takim zabiegom i urządzeniom jak Splendor X, Coolsculpting, Endermologia, fala uderzeniowa czy laser Alma Harmony PRO wygładzisz i ujędrnisz swoje nogi oraz pozbędziesz się nieestetycznych popękanych naczynek.

Zabieg na biodra i nogi - Katowice / Warszawa

Jak zadbamy o Twoje nogi w klinice Say WOW!
Twoją szafę wypełniają jedynie długie spodnie i spódnice do kostek? W ten sposób chcesz ukryć niezgrabne nogi? Koniec z tym! Już nie musisz maskować swoich nóg pod warstwą ubrań! Dzięki medycynie estetycznej i bogatej ofercie zabiegów na nogi w klinice Say WOW! już niedługo będziesz mogła z dumą prezentować swoje nogi w szortach, spódniczkach i krótkich sukienkach. Pośpiesz się, jeśli chcesz zdążyć przed latem!

Zabiegi medycyny estetycznej poprawiające wygląd nóg
Współczesna medycyna estetyczna oferuje bardzo wiele zabiegów, dzięki którym kobieta niezadowolona z wyglądu swoich nóg może znów poczuć się atrakcyjnie. Oczywiście wybór zabiegu będzie zależał od problemu, z jakim boryka się klientka. Jeśli tym problemem jest owłosienie i konieczność ciągłego sięgania po maszynkę do golenia, idealnym rozwiązaniem będzie Splendor X. Jest to jedyny laser wykorzystujący technologię Blend X™, czyli system o mocy, szybkości i zasięgu niespotykanych dotąd w żadnych innych laserach. Urządzenie wykorzystywane jest w epilacji oraz innych zabiegach na skórę u wszystkich osób, niezależnie od ich karnacji. Co ważne, nadaje się także do każdego rodzaju owłosienia. Już 4 zabiegi wystarczą, by trwale pozbyć się niechcianego owłosienia i nareszcie móc powiedzieć „bye” tradycyjnym maszynkom. Jeśli natomiast Twoim problemem jest nadmiar tłuszczyku na biodrach czy udach, wymrozimy go przy pomocy zabiegu wyszczuplającego CoolSculpting. Klinika Say WOW jest pierwszą w Katowicach i na Górnym Śląsku kliniką posiadającą to urządzenie. Wyjątkowość zabiegu polega na technologii. Tkanka tłuszczowa jest wystawiana na działanie bardzo niskich temperatur, dzięki czemu tworzące ją komórki obumierają, a następnie organizm naturalnie się ich pozbywa. W przypadku poszerzonych, popękanych naczynek, trzeba pamiętać, że nie jest to problem wyłącznie estetyczny, ale również medyczny i nie należy go bagatelizować. Jednym ze skuteczniejszych sposobów zamykania naczynek jest laseroterapia przy użyciu lasera Alma Harmony Pro Nd: YAG. Fala, którą emituje, o odpowiedniej długości, głęboko penetruje tkankę i wykazuje wysoką absorpcję chromoforu w postaci hemoglobiny. Laser Alma Harmony Pro Nd: YAG służy m.in. do zamykania zmian naczyniowych, leczenia zrostów oraz wylewów podskórnych.

Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?