Brzuch – talia

Płaski, wyrzeźbiony brzuch i wcięcie w talii – któż z nas o tym nie marzy? Niestety brzuch i talia to wyjątkowo „niewdzięczne” partie ciała. Próby poprawy ich wyglądu za pomocą ćwiczeń i diety nie zawsze przynoszą rezultaty. Na szczęście z pomocą przychodzi medycyna estetyczna i takie zabiegi, jak EMSCULPT, Endermologia czy Coolsculpting  oraz wiele, wiele innych. Być może dzięki nim już niedługo będziesz dumą pokazywać swój brzuch na plaży czy basenie.

Zabieg na brzuch i talię - Katowice / Warszawa

W klinice Say WOW! wyszczuplimy i wymodelujemy Twój brzuch
Odżywiasz się zdrowo, ćwiczysz, a mimo to ona wciąż tam jest – oponka na brzuchu! Tłuszcz brzuszny jest wyjątkowo oporny na dietę i ćwiczenia, dlatego wszelkie próby pozbycia się go często kończą się niepowodzeniem. Płaski brzuch i wcięcie w talii można jednak osiągnąć również zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. W klinice Say WOW! oferujemy szeroki wachlarz zabiegów, dzięki którym Twój brzuch znów ma szasnę zachwycać!

Wyszczuplanie i modelowanie brzucha – jakie metody stosujemy?
W walce z tłuszczykiem na brzuchu stosujemy wiele innowacyjnych metod. Skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej i wymodelowanie ciała zapewnia m.in. urządzenie BTL EMSCULPT. W nieinwazyjny i całkowicie bezbolesny sposób potrafi ono budować mięśnie, wyszczuplać talię oraz rzeźbić brzuch i pośladki. Cała tajemnica tkwi w zaawansowanej technologii elektromagnetycznej o wysokiej intensywności – HIFEM (ang. High-Intensity Focused Electromagnetic), która wywołuje ponad 20 000 niezwykle intensywnych skurczów mięśni, tzw. skurczów supramaksymalnych. Coolsculpting, czyli wyszczuplanie przez zamrażanie to kolejny superskuteczny zabieg odchudzający na naszej liście. W metodzie tej wykorzystujemy uszkadzający wpływ zimna na tkankę tłuszczową, zasysaną w trakcie zabiegu przy pomocy specjalnej głowicy. Coolsculpting idealnie nadaje się do modelowania sylwetki i może być stosowany na różne partie ciała – brzuch, uda, talię, plecy czy ramiona. Kolejną propozycją jest Endermologia, dzięki której nie tylko wyszczuplisz i wymodelujesz sylwetkę, ale również pozbędziesz się cellulitu. Endermologia to rodzaj lipomasażu, przyspieszającego spalanie tłuszczu, zapobiegającego gromadzeniu się wody w organizmie oraz działającego detoksykacyjnie.

Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?