/ CZAS ZABIEGU
60 min.

/ REKONWALESCENCJA
brak

/ ZALECANA LICZBA ZABIEGÓW
4

/ WYKONUJE
lekarz

/ ZNIECZULENIE
brak

KOKTAJL MONAKO (MEZOBOTOX)

Rewitalizacja skóry w połączeniu z redukcją zmarszczek mimicznych.

Mezobotox, znany również jako Koktajl Monako lub Królewski Lifting, to innowacyjny zabieg medycyny estetycznej, który łączy w sobie zalety botoksu i mezoterapii. W trakcie zabiegu, specjalista wstrzykuje niewielkie dawki toksyny botulinowej w skórę, równomiernie rozprowadzając je na wybranych obszarach twarzy lub dekoltu i szyi.

Wprowadzenie niewielkich ilości preparatu techniką mezoterapii pozwala na uzyskanie bardzo delikatnego efektu redukcji zmarszczek, z zachowaniem naturalnej mimiki twarzy. Dodatkowe wykorzystanie preparatu do redermalizacji dodatkowo rewitalizuje naszą skórę.

WSKAZANIA
DO ZABIEGU

Koktajl Monako jest odpowiedzią na potrzeby osób, które chcą poprawić kondycję swojej skóry, zredukować zmarszczki, nie rezygnując przy tym z naturalnego wyrazu twarzy. Jest to doskonała opcja zarówno dla młodszych osób, które chcą zapobiec procesom starzenia, jak i dla tych, których celem jest odwrócenie zachodzących już zmian. To również alternatywa dla pacjentów, którzy poszukują mniej inwazyjnych alternatyw dla tradycyjnej chirurgii plastycznej.

Wskazania do zabiegu:

  • Zmarszczki mimiczne – zabieg przepięknie wygładza zmarszczki wokół oczu (tzw. „kurze łapki”), na czole oraz w okolicach ust.
  • Utrata elastyczności skóry – efektem poprawienie konturu twarzy.
  • Wczesne objawy starzenia – mezobotox może być stosowany profilaktycznie u młodszych osób w celu zapobiegania procesom starzenia się skóry.

PRZYGOTOWANIE
DO ZABIEGU

Zabieg zazwyczaj nie wymaga żadnych szczególnych przygotowań. Jednak tak, jak w przypadku każdej innej procedury z zakresu medycyny estetycznej, z pacjentką przeprowadzany jest wywiad medyczny nt. ewentualnych alergii czy stosowanych leków.

PRZEBIEG
ZABIEGU

Zabieg mezobotox jest stosunkowo krótki i komfortowy. Specjalista wstrzykuje mikroskopijne dawki botoksu w wybrane miejsca na twarzy za pomocą cienkich igieł. Cała procedura trwa zazwyczaj od 15 do 30 minut, w zależności od obszaru, który podlega zabiegowi. Po zabiegu można wrócić do codziennych aktywności, unikając jedynie silnych ruchów mimicznych przez kilka godzin.

EFEKTY
ZABIEGU

  • Gładsza, młodziej wyglądająca skóra
  • Wygładzenie zmarszczek
  • Uelastycznienie skóry
  • Subtelne uniesienie konturów twarzy
  • Zachowanie naturalnej mimiki twarzy
  • Rewitalizacja skóry dekoltu

KOSZT
ZABIEGU

MEZOBOTOX | KOKTAJL MONAKO

Koktajl Monako / Mezobotox (1 okolica)
Jednoczesne wygładzenie zmarszczek mimicznych i rewitalizacja skóry. 1 okolica – twarz lub szyja i dekolt.

1 300 zł

Królewski lifting / Mezobotox (2 okolice – twarz + szyja)
Jednoczesne wygładzenie zmarszczek mimicznych i rewitalizacja skóry. 1 zabieg obejmujący dwie okolice – twarz oraz szyję.

2 500 zł
Mezoterpia Filorga
1 ampułka – 3 ml / 1 zabieg
700 zł
Mezoterpia Filorga – pakiet 4 zabiegów
Pakiet zabiegów wykonywanych co 3 tygodnie.
2 200 zł

Pakiet: Mezobotox (Koktajl Monako)
1 zabieg mezobotoxu (Koktajl Monako) + pakiet 4 zabiegów mezoterapii preparatem Filorga. Pakiet mezoterapii wykonany jest w odstępach co 3 tygodnie.

3 500 zł
Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?