Twarz

Gdy na twarzy pojawiają się pierwsze zmarszczki, to znak, że skóra zaczyna się starzeć i trzeba działać, by upływający czas jeszcze bardziej nie odcisnął się na twarzy. Twoim sprzymierzeńcem w walce o młody wygląd może być medycyna estetyczna. Renuvion, Peeling Fenolowy, zimny młotek infuzja tlenowa czy maska LED, to tylko niektóre z możliwych rozwiązań.

Zabieg na twarz - Katowice / Warszawa

Odmłodzona twarz dzięki zabiegom w klinice Say WOW!
Patrzysz na swoje odbicie w lustrze i nie możesz uwierzyć, jak bardzo w ostatnim czasie zmieniła się Twoja twarz. Delikatne rysy ustąpiły miejsca zmarszczkom i bruzdom. Twoja skóra nie jest już tak elastyczna i jędrna, jak dawniej. Linie żuchwy nie jest już tak wyraźnie zarysowana, a policzki i kąciki ust wyraźnie opadły. Są to oznaki naturalnego starzenia się skóry. Ale mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Możesz im przeciwdziałać. W klinice medycyny estetycznej i modelowania ciała Say WOW! nasi specjaliści zaproponują Ci zabiegi, dzięki którym Twoja twarz odzyska młody i promienny wygląd!

Jakie zabiegi na twarz znajdziesz w naszej ofercie?
Medycyna estetyczna ofertuje cały szereg zabiegów powstrzymujących proces starzenia się skóry twarzy i innych części ciała. Dzięki nim możemy pozbyć się zmarszczek czy odzyskać utracone rysy twarzy – i to bez operacji! Renuvion to innowacyjna technologia, która potrafi ujędrnić skórę i sprawić, by stała się bardziej napięta. Sekret tkwi w technologii łączącej w sobie trzy rodzaje energii – plazmę helową, energię elektryczną i radiową. Wywołują one mikrouszkodzenia pobudzające do regeneracji i rewitalizacji komórki skóry. Zabieg obkurcza i wygładza zwiotczałą skórę, działa też na nią ujędrniająco i rewitalizująco. Do skóry z wyraźnymi zmarszczkami i bruzdami idealnie nada się również peeling fenolowy. Fenol to związek chemiczny i jednocześnie najstarszy „eliksir młodości”. Działa silnie złuszczająco, pobudzając skórę do tworzenia nowych włókien kolagenowych. Ponadto redukuje zmiany potrądzikowe i remodeluje owal twarzy. Z kolei Maska LED wykorzystuje lecznicze działanie światła widzialnego w celu poprawy stanu skóry twarzy. Wiązka światła wnika w głąb skóry, dociera do komórek i stymuluje zachodzące w niej procesy regeneracyjne. W zależności od rodzaju wybranego światła uzyskujemy pożądany efekt. Światło białe wygładza zmarszczki, światło czerwone sprawia, że staje się bardziej elastyczna, światło niebieskie hamuje stany zapalne, zielone likwiduje obrzęki, a żółte redukuje rumień i wspomaga proces przemian komórkowych.

 

Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?