Dłonie

Dłonie. Chyba nie ma innej części ciała, która tak bardzo zdradzałaby nasz wiek. To właśnie na skórze dłoni najbardziej widoczny jest upływający czas. Dlatego niezwykle ważne jest zadbanie o ich odpowiednią pielęgnację, również przy pomocy profesjonalnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. ZO® SKIN, kwas hialuronowy, Dermapen 4.0. czy terapia kolagenem NITHYA to tylko niektóre z możliwych propozycji.

Zabieg na dłonie - Katowice / Warszawa

Piękne, zadbane dłonie dzięki zabiegom w klinice Say WOW!
Starzenie się skóry jest czymś, czego na dłuższą metę nie unikniemy. To naturalne zjawisko fizjologiczne, którego skutki prędzej czy później dosięgną każdego z nas. Niestety skóra starzeje się wszędzie, także na dłoniach, będących przecież naszą wizytówką. Proces ten dodatkowo potęgują jeszcze czynniki zewnętrzne, takie jak niskie temperatury czy promienie UV, na których działanie nasze dłonie są szczególnie narażone. W efekcie z czasem skóra na dłoniach staje się cieńsza, przesusza się i pokrywa zmarszczkami. Dłonie nie muszą jednak tak wyglądać. Niezależnie od tego, ile masz lat, mogą być gładkie i zadbane. Wystarczy, że sięgniesz po zabiegi na dłonie oferowane w klinice medycyny estetycznej Say WOW!

Jakie zabiegi na odmłodzenie dłoni znajdziesz w naszej ofercie?
Istnieje wiele sposobów, które pozwalają zachować skórę dłoni w dobrej kondycji. Jednym z zabiegów, jaki możemy zaproponować naszym klientkom jest Dermapen 4.0. Przy pomocy specjalnego urządzenia, podobnego do wiecznego pióra, zakończonego maleńkimi igiełkami, kosmetolog wykonuje serię nakłóć. Następnie w głąb aplikuje substancje o działaniu silnie nawilżającym i regenerującym. Na skutek powstałych mikrourazów dochodzi do zwiększonej produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, co sprawia, że skóra odbudowuje się i nabiera sprężystości. Z kolei w utrzymaniu odpowiedniego nawilżenia skóry dłoni pomaga kwas hialuronowy, mający zdolność do wiązania w niej cząsteczek wody. Sprawia on, że skóra staje się gładka, jędrna i napięta oraz zyskuje jednolity koloryt. Jego zastosowanie skutecznie redukuje również oznaki starzenia się – w tym zmarszczki i ubytki tkankowe. ZO® SKIN to z kolei cały program obejmujący profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne, również służące odnowie skóry dłoni. Dzięki ZO® SKIN staje się ona mniej szorstka i przesuszona. Zabieg może być stosowany samodzielnie lub w połączeniu z innymi zabiegami, np. na twarz. Ponadto doskonale sprawdza się również w pielęgnacji stóp.

Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?