Piersi

Przebyte ciąże, laktacja i karmienie piersią, a także brak aktywności fizycznej i upływający czas sprawiają, że skóra staje mniej elastyczna, a piersi opadają. Wiele kobiet odczuwa z tego powodu dyskomfort i traci pewność siebie, co negatywie wpływa na ich codzienne życie. Na szczęście medycyna estetyczna wie, jak rozwiązać ten problem. Dzięki takim zabiegom, jak Lipotransfer czy Renuvion Twoje piersi mają szansę stać się jędrniejsze, pełniejsze i bardziej kształtne – i to bez konieczności wszczepiania silikonowych implantów!

Zabieg na piersi - Katowice / Warszawa

Modelowanie i powiększanie piersi w klinice Say WOW!
Kobiece piersi od zawsze były obiektem pożądania wielu mężczyzn. Choć mówi się, że idealne nie istnieją i każde są dobre, byleby były zdrowe, to jednak małe lub zbyt opadające piersi mogą wprawiać w kompleksy. Jeśli Ty także nie jesteś zadowolona z rozmiaru lub kształtu swojego biustu, mamy dla Ciebie świetną wiadomość. Klinika medycyny estetycznej i modelowania ciała Say WOW! w Katowicach wykonuje zabiegi powiększania i modelowania piersi metodami nieinwazyjnymi. Nasi specjaliści dobiorą metodę idealnie dostosowaną do Twoich oczekiwań.

Piersi – jak powiększamy je i ujędrniamy w bezpieczny sposób?
Powiększenie i ujędrnienie piersi nie zawsze musi wiązać się z koniecznością przeprowadzenia operacji. Warto pamiętać, że poza wszczepianiem silikonowych implantów medycyna estetyczna dysponuje jeszcze całym szeregiem metod nieoperacyjnych. Rewelacyjne efekty daje choćby Lipotransfer, czyli autologiczny przeszczep tkanki tłuszczowej. Jeśli masz jej nadmiar np. na brzuchu czy udach, to ten zabieg będzie dla Ciebie idealny. Możesz bowiem jednocześnie powiększyć sobie piersi i poprawić wygląd ud lub brzucha. To naturalna i bezpieczna metoda zabiegowa, ponieważ materiałem, którym wypełnione zostają piersi jest własny tłuszcz pacjentki. Wygląd piersi w dużym stopniu uzależniony jest także od kondycji znajdującej się na nich skóry. Ujędrnić ją i odpowiednio napiąć możemy za pomocą zabiegu Renuvion. To innowacyjna technologia, korzystająca z właściwości plazmy helowej w postaci gazu, energii elektrycznej oraz radiowej. Oddziałując na skórę, powodują one mikrouszkodzenia, które stymulują regenerację i rewitalizację jej komórek. Zabieg trwa od 30 do 60 minut i wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Lekarz robi w skórze niewielkie nacięcie, przez które wprowadza specjalną sondę emitującą energię pomiędzy tkankami podskórnymi. Dochodzi do ich silnego obkurczenia oraz zwiększenia produkcji nowych włókien kolagenowych.

Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?