Oczy

Skóra wokół oczu jest wyjątkowo delikatna i szybko pokrywa się zmarszczkami. Jako pierwsza zdradza też zmęczenie i niewyspanie. Na szczęście możesz pozbyć się zarówno zmarszczek, jak i zasinień pod oczami przy pomocy profesjonalnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, oferowanych w klinice Say WOW! Mezolifting, kwas hialuronowy, nici liftingujące, terapia kolagenowa to zabiegi, dzięki którym Twoje spojrzenie znów odzyska dawny blask!

Zabiegi na oczy Katowice, Warszawa

Gładka skóra pod oczami dzięki klinice Say WOW!
Worki, cienie i zmarszczki pod oczami dodają Ci lat? Do tego ciągle wyglądasz na zmęczoną i niewyspaną? Chciałabyś wyglądać bardziej świeżo i promiennie? Z naszą pomocą możesz to osiągnąć! Nasi specjaliści dobiorą dla Ciebie zabieg, dzięki któremu szybko rozprawisz się z wszelkimi niedoskonałościami okolic oczu – workami, cieniami oraz zmarszczkami.

Zmęczone i podkrążone oczy – jak medycyna estetyczna rozwiązuje ten problem?
Jeśli chcesz, aby Twoja skóra wokół oczu wyglądała bardziej świeżo i promiennie, powinnaś dostarczyć jej szeregu substancji odżywczych Light Eye to koktajl rewitalizujący o wyjątkowych właściwościach, z kwasem hialuronowym, rozmarynem, jagodą, ruszczykiem, witaminą C i heksapeptydami w składzie. Składniki preparatu poprawiają mikrokrążenie oraz zapobiegają zbieraniu się płynów wokół oczu. W efekcie cienie i worki pod oczami przestają być problemem. Program ESTHEDERM obejmuje natomiast szereg zabiegów pielęgnacyjnych, działających oczyszczająco oraz wygładzających zmarszczki. Cienie i obrzęki pod oczami także stają się mniej widoczne. Regenerację skóry wokół oczu zapewnia również mezolifting. W wybrany obszar podawany jest innowacyjny preparat – Juvéderm® VOLITE, zawierający usieciowany kwas hialuronowy. Preparat nawilża, uelastycznia i wygładza zmarszczki. Skutecznie usuwa również obrzęki i zasinienia okolic oczu.

Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry