Oczy

Skóra wokół oczu jest wyjątkowo delikatna i szybko pokrywa się zmarszczkami. Jako pierwsza zdradza też zmęczenie i niewyspanie. Na szczęście możesz pozbyć się zarówno zmarszczek, jak i zasinień pod oczami przy pomocy profesjonalnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, oferowanych w klinice Say WOW! Mezolifting, kwas hialuronowy, nici liftingujące, terapia kolagenowa to zabiegi, dzięki którym Twoje spojrzenie znów odzyska dawny blask!

Zabieg na oczy - Katowice / Warszawa

Gładka skóra pod oczami dzięki klinice Say WOW!
Worki, cienie i zmarszczki pod oczami dodają Ci lat? Do tego ciągle wyglądasz na zmęczoną i niewyspaną? Chciałabyś wyglądać bardziej świeżo i promiennie? Z naszą pomocą możesz to osiągnąć! Nasi specjaliści dobiorą dla Ciebie zabieg, dzięki któremu szybko rozprawisz się z wszelkimi niedoskonałościami okolic oczu – workami, cieniami oraz zmarszczkami.

Zmęczone i podkrążone oczy – jak medycyna estetyczna rozwiązuje ten problem?
Jeśli chcesz, aby Twoja skóra wokół oczu wyglądała bardziej świeżo i promiennie, powinnaś dostarczyć jej szeregu substancji odżywczych Light Eye to koktajl rewitalizujący o wyjątkowych właściwościach, z kwasem hialuronowym, rozmarynem, jagodą, ruszczykiem, witaminą C i heksapeptydami w składzie. Składniki preparatu poprawiają mikrokrążenie oraz zapobiegają zbieraniu się płynów wokół oczu. W efekcie cienie i worki pod oczami przestają być problemem. Program ESTHEDERM obejmuje natomiast szereg zabiegów pielęgnacyjnych, działających oczyszczająco oraz wygładzających zmarszczki. Cienie i obrzęki pod oczami także stają się mniej widoczne. Regenerację skóry wokół oczu zapewnia również mezolifting. W wybrany obszar podawany jest innowacyjny preparat – Juvéderm® VOLITE, zawierający usieciowany kwas hialuronowy. Preparat nawilża, uelastycznia i wygładza zmarszczki. Skutecznie usuwa również obrzęki i zasinienia okolic oczu.

Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?