Brwi

To niesamowite, jak brwi wpływają na wygląd naszej twarzy. Dobrze dobrany kolor i kształt brwi nadaje jej charakteru i w zależności od potrzeb łagodzi lub wyostrza rysy. Jeśli chcesz, aby Twoje brwi zawsze prezentowały się idealnie, mamy zabieg stworzony specjalnie dla Ciebie – poznaj innowacyjną metodę stylizacji brwi Brow Design.

Zabieg na brwi - Katowice / Warszawa

Jak stylizujemy brwi w klinice Say WOW!
Patrząc w lustro, odnosisz wrażenie, że proporcje Twojej twarzy są jakby zaburzone? Masz nieustannie zdziwioną lub zmartwioną minę, mimo że te emocje wcale Ci nie towarzyszą? Powodem mogą być nieprawidłowo wystylizowane brwi. Ale nie martw się! W klinice medycyny estetycznej Say WOW! wiemy, jak to naprawić. Oto, co możemy zaproponować Ci w zakresie stylizacji brwi.

Brow Design – metoda stylizacji brwi inna niż wszystkie
Brow Design to idealny zabieg dla wszystkich kobiet marzących o idealnych brwiach. Polega on na bardzo dokładnym wymierzeniu brwi oraz nadaniu im kształtu najlepiej pasującego do rysów twarzy i oczu. Najpierw brwi barwione są profesjonalną henną, obejmującą nawet te najdelikatniejsze włoski. Następnie stylistka przechodzi do ich trymowania i regulacji, co ma na celu nadanie brwiom ustalonego kształtu. Ostatnim krokiem jest makijaż brwi. Na koniec klientka otrzymuje również wskazówki dotyczące ich dalszej pielęgnacji. Brow Design może być świetną alternatywą dla makijażu permanentnego i to dającą nawet trwalsze efekty. Utrzymują się one bowiem nawet do 6 tygodni.

Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?