Nos

Ponieważ nos zajmuje centralną cześć twarzy, decyduje tak naprawdę o całym jej wyglądzie. Garbaty, duży, krzywy lub nadmiernie zadarty może wprawiać w kompleksy i być przyczyną problemów z samoakceptacją. Na szczęście to, co naturze nie wyszło najlepiej, możemy dziś korygować przy pomocy medycyny estetycznej.  Kwas hialuronowy, nici liftingujące to zabiegi pozwalające na uzyskanie ładnego, zgrabnego nosa bez interwencji chirurgicznej.

Zabieg na nos - Katowice / Warszawa

Zgrabny nos bez użycia skalpela? Tylko w klinice Say WOW! 
Nie wszystkie mankamenty urody jesteśmy w stanie ukryć pod grubą warstwą makijażu. Tak jest np. z nosem. Krzywy, garbaty lub zbyt wydatny zawsze będzie rzucał się w oczy, niezależnie,  ile wysiłku włożymy w to, by stał się mniej widoczny. Dla wszystkich osób niezadowolonych z kształtu czy wielkości swojego nosa mamy jednak dobrą wiadomość. W klinice Say WOW! korygujemy niedoskonałości nosa przy użyciu bezpiecznych i małoinwazyjnych metod.

Nos – co możemy zrobić, by wyglądał lepiej? 
Chcąc poprawić wygląd nosa, nie musisz poddawać się skomplikowanej operacji. Medycyna estetyczna rozwinęła się już do tego stopnia, że możemy poprawić wygląd różnych części ciała – także nosa – bez interwencji chirurgicznej.  Jednym z narzędzi, które na to pozwala są tzw. nici liftingujące. Odgrywają one rolę naturalnego „rusztowania”, za pomocą którego możemy unieść rysy twarzy oraz napiąć skórę. Nici liftingujące stosuje się m.in. by przywrócić utracony owal twarzy, skorygować opadające policzki, kąciki ust i powieki, a także nos – jeśli nie jesteśmy z niego zadowoleni. Zastosowanie w nieoperacyjnych korektach nosa ma również kwas hialuronowy. Zdolny do wiązania cząsteczek wody w skórze, ujędrnia ją, nawilża i pobudza do szybszej regeneracji.

Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?