Usta

Jędrne, nawilżone i po prostu…zmysłowe! O takich ustach marzy chyba każda kobieta. Niestety nie każda urodziła się drugą Scarlett Johansson czy Angeliną Jolie, których pełne usta wzbudzają podziw zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet. Na szczęście niedoskonałości ust można skorygować w klinice medycyny estetycznej, dzięki oferowanym w niej zabiegom. W Say Wow! proponujemy Ci modelowanie ust przy pomocy najwyższej jakości kwasu hialuronowego.

Zabieg na usta - Katowice / Warszawa

Jak w Say WOW! zadbamy o Twoje usta?
Pełne usta dodają kobiecie seksapilu i są obiektem pożądania wielu mężczyzn. Jeśli Ciebie natura nie potraktowała zbyt łaskawie, jeśli nie masz ani pełnych, ani szczególnie jędrnych ust, proponujemy Ci małoinwazyjne metody modelowania i powiększania ust w klinice Say WOW! Nasi specjaliści wybiorą zabiegi idealnie dopasowane do Twoich oczekiwań, dzięki którym Twoje usta zyskają naturalny i piękny wygląd.

Małoinwazyjne metody modelowania i powiększania ust
Modelowanie ust to najczęściej wybierany zabieg estetyczny – nie tylko wśród celebrytek. Usta można powiększać, nawilżać i ujędrniać różnymi metodami. Jednak najlepsze efekty daje kwas hialuronowy. Jest to substancja naturalnie występująca w organizmie człowieka. Odpowiada za wiązanie i magazynowanie w nim wody. Za sprawą swoich właściwości, jest często wykorzystywany w medycynie estetycznej, zwłaszcza w zabiegach odmładzających i rewitalizujących. Preparaty zawierające kwas hialuronowy są również świetnym wypełniaczem stosowanym do powiększania ust. Preparat o konsystencji żelu aplikuje się w obszar czerwieni wargowej. W Say WOW! wykorzystujemy wyłącznie produkty uznanych na świecie marek, Juvederm czy Restylane. Efekt zabiegu jest długotrwały. Kobieta może cieszyć się jędrnymi, pełnymi i kształtnymi ustami przez 6 do 9 miesięcy.

Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?