Boczki

Boczki – zmaga się z nimi większość kobiet, nawet tych szczupłych. Na szczęście można się ich szybko pozbyć. Za pomocą nieinwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej tj. CoolSculpting, BTL EMSCULPT, liposukcja laserowa Palomar SlimLipo 3D, fala uderzeniowa BTL czy Endermologia LPG nie tylko pozbędziesz się boczków, ale również wymodelujesz talię i ujędrnisz ciało.

Zabiegi na boczki Katowice, Warszawa

Skuteczne usuwanie boczków w klinice Say WOW!
Borykasz się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w okolicach pasa? Marzysz o talii osy, jednak jedyne, co widzisz, to fałdki tłuszczu wylewające się ze spodni? Mało tego! Wszelkie działania, które podejmujesz, by zlikwidować boczki nie przynoszą rezultatu? Zapewniamy, że dzięki naszym zabiegom fałdki tłuszczu znikną z Twojego brzucha, a Ty będziesz mogła cieszyć się zgrabną sylwetką.

Zabiegi skutecznie likwidujące boczki
Specjaliści Kliniki medycyny estetycznej i modelowania ciała w Katowicach doradzą Ci najlepszą metodę redukcji boczków i pomogą w uzyskaniu satysfakcjonujących efektów. Skutecznym sposobem walki z boczkami jest kriolipoliza CoolSculpting. Technologia ta wykorzystuje zjawisko kriolipolizy, które polega na kontrolowanym zamrażaniu komórek tłuszczowych. W rezultacie dochodzi do ich uszkodzenia, obumarcia i w konsekwencji usunięcia z organizmu. Kolejną zabiegiem skutecznie modelującym sylwetkę jest BTL EMSCULPT. Urządzenie to jednocześnie spala tłuszcz, modeluje sylwetkę i buduje mięśnie. Uzyskanie takiego efektu jest możliwe dzięki zaawansowanej technologii HIFEM. EMSCULPT generuje energię elektromagnetyczną o wysokiej intensywności, wywołującą tzw. supermaksymalne skurcze mięśni. 30-minutowy zabieg EMSCULPT daje efekty porównywalne z 20 000 brzuszków czy przysiadów. Może być wykorzystywany do modelowania różnych części ciała, w tym pośladków, ud, ramion, brzucha czy boczków. A jeśli zależy Ci na bardziej naturalnym rozwiązaniu, proponujemy Endermologię – Lipomassage. Zabieg ten łączy w sobie elementy masażu z siłą podciśnienia. Endermologia redukuje tkankę tłuszczową, cellulit, a także modeluje sylwetkę. Klinika Say WOW! oferuje również inne zabiegi na boczki, którym warto się poddać.

Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?